Verleng je zomer met deze heerlijke geur van Acqua di Parma Blu Mediterraneo. Nu de herfst weer is aangebroken belanden we weer meteen in wat kouder weer en eerlijk gezegd moet ik daar echt even aan wennen. De zomer vind ik namelijk heerlijk en het kan me niet warm genoeg zijn. Om wat langer dat zomerse gevoel vast te houden is er Acqua di Parma Blu Mediterraneo die ik vandaag voor je review.
Acqua di Parma Blu Mediterraneo
Acqua di Parma Blu Mediterraneo is een uniseks eau de toilette en is de perfecte geur voor alle onafhankelijke vrouwen en mannen die volgens hun eigen regels leven. Houd je van de zomer en van heerlijk warm weer? Dan ga je ook van deze geur houden.
De geur is heerlijk fris, maar doet ook wat warm aan. Hierdoor is hij ideaal om te dragen bij warm weer. Hij is perfect voor dagelijks gebruik, dus je kunt hem makkelijk naar je werk dragen, maar ook erna tijdens een etentje. Vaak zijn unisex geuren wat zwaarder, maar hierbij vind ik dat reuze meevallen.
De verpakking is vrij standaard. Het flacon komt in een rond doosje dat goed past bij de flacon. Wel doet de kleur van het flesje me denken aan de kleur van de zee en daardoor meteen ook aan de zomer. Gek hoe soms kleuren je herinneringen en associaties kunnen geven he?
Ik ben normaal gesproken iemand die houd van wat zwoelere geuren. Ze hoeven nog niet eens heel zwaar te zijn, maar een heerlijk warm geurtje is echt mijn ding. Wat dat betreft is deze geur net wat anders. Hij is frisser dan wat ik gewend ben, maar doet erna ook wat warm aan. Daardoor vind ik hem perfect!
Ook al is het een eau de toilette, toch blijft de geur erg lang hangen. De hele dag blijf je het ruiken, dus wat de houdbaarheid betreft is hij te vergelijken met een eau de parfum (een eau de parfum blijft normaal gesproken langer geuren dan een eau de toilette). De prijs valt ook reuze mee. Ik kocht een flacon van 75 ml. voor €56,- bij Notino.nl. Valt reuze mee toch?
Van welke geursoorten houd jij het meest?
– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by