De BABOR ampullen ken je natuurlijk al langer, want je volgt mijn blog wellicht al een tijdje. Ik heb ze vaker gereviewed en jongens wat is dit merk favoriet als het om ampullen gaat. Natuurlijk heb ik als voormalig beautyblogger al veel merken ampullen geprobeerd, maar BABOR steekt daar wel echt met kop en schouders bovenuit. Nieuw zijn hun limited edition BABOR x Paul Schrader ampullen. Elk hebben ze een eigen werking en vandaag laat ik je mijn drie favorieten zien.
Babor x Paul Schrader ampullen

De BABOR x Paul Schrader ampullen komen dus in allerlei soorten voor verschillende huidoplossingen en zijn limited edition. Super, want zo kun je iets kiezen dat echt goed bij jouw huid past en je dus ook doelgericht te werk gaat. De verpakkingen zijn helemaal gehuld in Paul Schrader ontwerp en juist die kleuren zijn natuurlijk ontzettend gaaf! Het springt lekker uit de schappen en zorgt voor dat hebben-gevoel!
Hydra


Voor een lekkere hydratatie van je huid en dat opvullende effect kies je de Hydra set. Hierin zitten 3 Hydra-plus ampullen en 4 Perfect Glow ampullen. Deze 7-daagse kuur zorgt voor een onmiddellijke hydratatie en vormt een dorstlesser voor de droge huid. Door het laagmoleculaire hyaluronzuur en de provitamine B5 van het Hydra-ampul voel je meteen die hydratatie. Het vult de huid van binnen op en vermindert droogterimpels. De Perfect Glow ampullen reduceren rimpeltjes en laten de huid er meteen een stukje gladder uit zien. De teint oogt hierdoor egaler en bij regelmatig gebruik worden poriën fijner. Superfijn als je het mij vraagt. Mijn huid straalt echt na het gebruik hiervan!! Deze 7-daagse Hydra kuur kost €19,90.
Repair


Is je huid toe aan een goede opknapbeurt? Dan is de Repair kuur zeker iets voor jou. Hij bevat een combinatie van 3 SOS Calming ampullen, welke werkstoffen bevatten die snel verlichting bieden bij roodheid en een trekkerig gevoel. Dat is top, want juist dat gevoel is echt een ongemak waar je snel van af wilt. Paddenstoelenextract zorgt voor een verminderde gevoeligheid van de huid en kalmeert en tijgergras ondersteunt de regeneratie en versterkt de huidbarrière. Na drie dagen is het de beurt aan Active Night, één van mijn favorieten! Deze werken top, want de huid herstelt ’s nachts van allerlei invloeden van overdag en deze ampullen werken daarop. Het zorgt voor een vernieuwing van de huid, het behoud en versterking van de huidbarrière en vermindert rimpels. Wat wil je nog meer?! Deze Repair kuur kost €29,90.
Energy


Om in de nazomer de huid wat op te peppen kun je de Energy kuur gebruiken. Deze geeft de huid een lekkere energieboost, versterkt en verfrist de vermoeide huid in slechts zeven dagen. Hij bevat vier Algae Vitalizer ampullen en drie Multi Vitamin ampullen. De Algae ampul bevat plankton- en bruinalgenextract dat lekker hydrateert, vitaliseert en bij regelmatig gebruik rimpels minder diep maakt. Een probiotische werkstof ondersteunt het microbioom van de huid en versterkt de huidbarrière. De Multi Vitamin-ampul met zijn krachtige cocktail van vitamine A, C, E, B5, B3, calcium en biotine is de ultieme boost voor meer vitaliteit en een goed verzorgde, beschermde en versterkte huid. Ook deze combinatie is geweldig!! De Energy ampullen kuur kost €26,90.
De nieuwe en limited edition BABOR x Paul Schrader ampullen zijn verkrijgbaar bij o.a. de BABOR specialist en online te bestellen op Babor.nl.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by