Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

23 januari 2021

Balade en Provence news

Ken je de fijne bars van Balade en Provence al? Afgelopen najaar kwamen ze met heel wat vernieuwing met o.a. 100% natuurlijk Beauty Bars voor het gezicht. De producten zijn stuk voor stuk met de hand gemaakt en bevatten rijke, natuurlijke en ethisch verantwoorde ingrediënten zoals Franse groene klei, druivenpitten, kokos en oliën van rozenbottel.

Balade en Provence betekent letterlijk wandeling in de Provence. Als je deze bars gebruikt en je ogen sluit waan je je ook echt op deze plek, heerlijk genieten!

Solid Face Cleanser

Balade en provence
Balade en provence

Nieuw in de collectie is de Solid Face Cleanser. Hij reinigt, hydrateert en kalmeert de huid waardoor deze er fris, gezond en stralend uit ziet. Deze vegan beauty bar is verrijkt met Franse groene klei om make-up en onzuiverheden zacht en effectief te verwijderen. De toegevoegde rozenbottelolie hydrateert de huid en aloë vera kalmeert roodheid en huiduitslag. De Solid Face Cleanser is geschikt voor alle huidtypes en kost €14,99 voor 80 gram.


Solid Shampoo Normaal haar

Balade en provence
Balade en provence

De nieuwe Solid Shampoo voor normaal haar is geschikt voor alle haartypes en bevat een rijke mix van sheaboter en natuurlijke oliën. Dit geeft je haar een mooie glanzende finish en laat het fijn zacht en glad aanvoelen. Ook bevat hij 100% natuurlijke citrus-, kokos- en druivenpitoliën en heeft het een verkwikkende citrusgeur. Zo fris je niet alleen je haar maar ook je humeur op 😉 Hij kost €6,99 voor 40 gram.


Ultimate Conditioner

Balade en provence
Balade en provence

Na het wassen met de shampoo bar kun je deze Ultimate Conditioner bar gebruiken. Hij geeft je haar hydratatie, bescherming en een ultieme glans. deze bar is lekker romig en geschikt voor alle haartypes. Hij bevat o.a. cacaoboter, kokosolie, zonnebloemolie en provitamine B5. Deze fijne combi ontwart de haren goed, kalmeert de hoofdhuid, geeft je lokken glans en beschermt ze. De conditioner kost €7,99 voor 40 gram.


Solid Night Cream

Balade en provence
Balade en provence

De Solid Night Cream is voor mij ook nieuw. Het is een zeep die je over de huid masseert en fungeert als een nachtcrème. Vergeet dus potjes en tubes, maar gebruik lekker deze massieve bar. Het fijne hiervan is dat het natuurlijker en biologischer is. Daarbij werkt het heel goed. Het product bevat cacaoboter en abrikozenpitolie dat hydrateert terwijl je slaapt. Het aanbrengen gaat super makkelijk. Je wrijft met de bar over je gezicht en door de warmte van je huid smelt de bar. Masseer dit vervolgens in met je vingers en klaar ben je! Hij kost €25,- voor 40 gram en dat lijkt heel veel, maar bedenk je goed dat je hier onwijs lang mee vooruit kunt.


Gentle Women’s Shave Soap Orange Blossom

Balade en provence
Balade en provence

Eén van de bestsellers van het merk is de Women’s Shave Soap Orange Blossom. Hij bevat een zachte samenstelling met o.a. sheabutter, kokos- druivenpit- en wonderboomoliën en vormt hiermee de ideale zeep om de huid zacht te maken voor het scheren. Tevens laat hij de huid heerlijk zacht en verzorgd aanvoelen en ruikt het fijn door de oranjebloesem. Hij kost €6,99 voor 40 gram.


Voor hem: All-in-1 Pour Homme

Balade en provence
Balade en provence

Speciaal voor mannen is er de nieuwe All-in-1 bar. Deze vegan grooming bar kunnen mannen gebruiken als een 100% natuurlijke shampoo, face- en bodywash, maar ook als zachte scheerzeep. De formule is biologisch gecertificeerd en verrijkt met druivenpit-, wonderboom- en kokosoliën en sheabutter. De geur is heerlijk verfrissend en ruikt naar dennen en citrus. De All-in-1 Pour Homme bar kost €7,99 voor 80 gram.

Balade en provenceDe producten van Balade en Provence zijn gecertificeerd als biologisch, vegan en zijn zero waste verpakt in 100% composteerbare doosjes. Heel goed voor het milieu dus. Je shopt ze bij de winkels van Holland & Barrett en ze zijn online te bestellen via Hollandandbarrett.nl.

Welke beauty bars gebruik jij?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: face, hair, skin

Previous
Next
Zazazoo lifestyle blog

Winkelwagen

Instagram

Meivakantie tip!! 🫶🏼 Ga naar @europapark 😍 Wij zi Meivakantie tip!! 🫶🏼

Ga naar @europapark 😍 Wij zijn al in heel veel parken geweest, maar niks kan tippen aan Europa-Park. Het is er groot, ontzettend mooi en er is zoveel te beleven! Er zijn veel attracties voor jong en oud, veel eetgelegenheden met in elk gebied de specials van het betreffende land, veel bankjes, terrasjes en waanzinnige hotels. Zelfs de wachtrijen zijn bijna attracties op zich (zie de tijger foto!).

Europa-Park ligt in het Zwarte Woud in Duitsland en is voor ons (Limburg) een dikke 4,5 uur rijden. Het park is ingedeeld in thema gebieden die elk staan voor een land. Zo is er bijvoorbeeld Engeland, Nederland en Duitsland (en nog veeeeeel meer). Wij verbleven in hotel Castillo Alcatraz (zie foto van onze kamer) in een fantastische familiekamer. Ontbijt en diner was daar ook erg lekker. Vorig jaar waren we er drie dagen, maar je kunt er zo een midweek heen zonder je te vervelen. Ook ligt @rulantica in de buurt; een waanzinnig waterpark waarover je binnenkort meer leest. 

Aan de snoetjes van de kids te zien was het echt te gek, maar ook mijn man en ik amuseerden ons heel erg hier. Wij hopen hier nog eens terug te mogen gaan!! 😍

Heb je vragen, stuur me dan zeker een dm! Ben jij al eens in Europa-Park geweest?

Meer tips? Volg @zazazoo.nl ❤️😘

#meivakantie #europapark #vakantietip #zomervakantie #themepark
Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijk Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijke oogverzorging met @paulaschoicenl 🤩 Door de metalen applicator voelt aanbrengen lekker fris. De crème is superzacht en voelt daardoor heel comfy aan. Het maakt de huid gehydrateerd en gaat fijne lijntjes tegen. Lekker smeren dus!

#paulaschoiceinsiders #eyecare #fyp #instaskin #beautyreview
Shop with me at @iherb! Hier shop je namelijk de Shop with me at @iherb!

Hier shop je namelijk de tofste beauty producten met hoge kortingen. Zo betaalde ik voor al deze producten samen iets meer dan €50,-!

Omdat mijn brow producten en bronzers bijna allemaal op zijn heb ik een aantal fijne nieuwe besteld. De Kim Chi Chic bronzer is natuurlijk heel erg leuk van verpakking! Ook de TIRTIR lip oil is superfijn en de balm is heerlijk zacht voor je huid. Met de code 'ZAZAZOO' shop je nu met 15% korting* op jouw hele bestelling bij iHerb. Dat wordt nog goedkoper inslaan!

Wat zou jij graag bij Herb kopen? Volg me voor meer beauty tips!

*Deze code geeft korting bij een bestelling vanaf €50 en is geldig tot 1 maart 2026.

#iherb #beautyshoplog #foryoupage #beautyshopping #kbeautymakeup
Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulasch Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulaschoicenl is deze winter favoriet! Plakt niet, glanst mooi en maakt ze heerlijk zacht. 

#paulaschoiceinsiders #pcglow #winterlips #fyp #beautyupdate
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2026 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring