Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

9 oktober 2019

Cadeautip voor mannen: F1 2019!

Kijkt jouw wederhelft ook altijd elke F1 race die er is? Die van mij wel hoor. Ergens wel leuk, want dat is de enige sport die hij echt volgt. Een tijdje geleden heb ik hem een abonnement op het F1 blad cadeau gedaan, dat kon hij volgens mij wel waarderen 🙂 Nog leuker: hij kreeg de nieuwste F1 2019 game voor de PS4. Deze game is tevens ook beschikbaar voor de Xbox en de PC. Of deze game leuk is?

F1 2019L aat ik voorop stellen dat ik zelf geen gamer ben. Ik heb deze game dan dus ook niet uitgetest, maar heb dat aan mijn man overgelaten. Al snel bleek dat het in goede aarde viel, want nu (een paar maanden later) speelt hij het nog steeds.

F1 2019

F1 2019F1 2019 bevat alle officiële teams, coureurs en 21 circuits van het 2019 seizoen. Dat maakt het lekker realistisch en herkenbaar om te spelen. We hebben eerder ook andere racespellen gehad, maar juist omdat mijn man F1 op de voet volgt wordt deze game veel leuker om te spelen. Je zit in je eigen F1 wereld, maar doet ook mee met de bekende racers. De circuits zijn zoals ze in real life ook zijn.

F1 2019 Je kunt het spel in de career mode spelen, in losse evenementen en in kampioenschappen. Dat maakt het veelzijdig. Ook kun je online tegen elkaar racen (hiervoor heb je wel een abonnement van PlayStation Network nodig).

F1 2019 De graphics zijn top! Ik ben geen echte kenner, maar zelfs ik vind het prachtig om te zien. De auto’s, de omgeving, aan alles is echt aandacht besteed. De geluiden komen mij dan weer heel erg bekend voor van tv, want hoewel ik het niet direct volg hoor ik natuurlijk wel af en toe wat ervan.

F1 2019Wat manlief ervan vind? Er zitten genoeg uitdagingen in de game en het is realistisch. Je kunt er genoeg uren aan spenderen zonder er echt op uitgekeken te raken. Een supergoed cadeau dus voor iemand die echt van F1 houdt!

F1 2019Bij de F1 2019 game is ook F2 beschikbaar middels gratis digitale update. Al met al een zeer veelzijdig spel dus. De game is er overigens in twee varianten: F1 2019 Anniversary Edition (de reguliere editie) en de F1 2019 Legends Edition. Bij deze laatste heb je extra evenementen ten ere van Senna en Prost, twee helden uit F1. De Anniversary Edition heeft overigens onze eigen held Max op de cover staan (hoe leuk?!) en kost €54,99. De Legends Edition kost €63,99. Beide games zijn verkrijgbaar bij o.a. Bol.com.

Kijk jij zelf wel eens naar F1?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: lifestyle

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Vanmiddag hebben wij mogen smullen bij @tuincentru Vanmiddag hebben wij mogen smullen bij @tuincentrumleurs met een Moeder & Kind High Tea. Het was heerlijk en ook de kids hebben lekker gegeten. Tussendoor konden ze spelen bij de binnenspeeltuin, want de high tea wordt geserveerd in het Tuincafe. Ideaal! Wij hebben er weer een mooie herinnering bij. Voor herhaling vatbaar? Yesss!! 😍 

#hightea #kidshightea #moederkindhightea #leurs #tuincentrum #tuincentrumleurs #kids #family #familytime #qualitytime #genieten #enjoy #weekend #weekendvibes #friday #weekendvieren #smullen #lekkereten #foody
Ken jij @fitgun_recovery al? De massage guns van h Ken jij @fitgun_recovery al? De massage guns van het merk zijn geweldig na een workout om je spieren te laten herstellen. Ook doet het wonderen voor cellulitis, dus je snapt…met die zomer voor de deur wordt dit vaak gebruikt! Niet alleen het resultaat is fijn, ook geeft het een ontspannend gevoel van een massage. Even een geniet momentje dus 🖤

#fitgun #fitgunnl #massage #massagegun #anticellulite #cellulitis #mooiebenen #spierpijn #sporten #workout #afterworkout #gymtime #spierherstel #spiermassage #genieten
Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebri Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebril! Deze van @brisagaia.official zijn te gek en ook nog eens lekker duurzaam. Ze zien er geweldig uit en zijn lekker trendy. De glazen zorgen overigens voor de beste bescherming van je ogen, omdat er een UV400 filter in zit en ze gepolariseerd zijn! Naast de mooie brillen hebben ze ook hele mooie houten armbanden, waar ik mijn paps heel blij mee heb gemaakt. Meteen een mooie Vaderdagtip! 🤩 De brillen zijn unisex, dus je kunt ze fijn samen dragen. Welke bril vind jij het leukst?

#fashion #instafashion #fashionblogger #styleblogger #styleinspiration #sunglasses #zonnebril #houtenzonnebril #brisagaia #loveit #duurzaam #eco #zomer #summer #zomeroutfit #summertime #zon #genieten
Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederl Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederland , weet jij al wat je ermee kunt? Deze drie leuke knutsel ideeën zijn top voor het lange Pinksterweekend dat eraan komt! Welk idee vind jij het leukst?

Op de blog van vandaag staan nog meer leuke knutseltips die je met baking soda kunt maken!! 

#MorePowerToYou #ArmAndHammer #diy #knutselen #diybakingsoda #diyprocect #diykids #instakids #sneewmaken #toververf #bakingsoda #kleimaken #kleien
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring