Oh jongens, op Instagram heb ik het al eerder laten zien en toen waren de reacties al top. Vandaag gaan we het uitgebreid hebben over de Cent Pur Cent Rout(in)e du Soleil. Niet alleen zien de producten er super zomers uit, ook zijn ze stuk voor stuk prachtig om te dragen. Benieuwd? Ik laat je vandaag mijn favorieten zien!
Cent Pur Cent Rout(in)e du Soleil

Het Belgische cosmeticamerk Cent Pur Cent lanceert met trots haar nieuwe suncare collectie: Rout(in)e du Soleil. Deze innovatieve suncare collectie, die zowel medische als glam skincare en make-up producten omvat, neemt je mee een stralende zomer in. De collectie biedt alles wat je nodig hebt voor een complete zonverzorgingsroutine, met een nadruk op voorbereiding, bescherming en hydratatie. Van het merk kreeg ik een paar prachtige skincare en make-up producten toegestuurd om aan jullie te laten zien.
Cent Pur Cent Body Cream

Een goede verzorging voor onze huid is ook in de zomer cruciaal. Goed smeren hoort daar dus ook bij en met deze Cent Pur Cent Body Cream komt dat helemaal goed. Hij werkt namelijk lekker hydraterend en juist dat is waar onze huid behoefte aan heeft na warme zonnige dagen. Een huid kan dan ook zeker wat trekkerig en droog aanvoelen en door te smeren verhelp je dit probleem.

Hij zorgt voor een verbetering van de huidtextuur en maakt met de aloë vera en zoete amandelolie je huid lekker zacht. Het komt in een lekkere grote pot met een inhoud van 180 gram en kost €34,99.
Cent Pur Cent Fresh Wave Face scrub

Het is altijd een goed idee om je huid goed te scrubben. Doe dit eenmaal per week voor een blijvend mooie en stralende huid. Zeker in de zomer, want wanneer je geregeld scrubt heb je geen last van dode huidcellen en is je bruining mooier en blijft het resultaat langer.

De formule van deze scrub bevat biologisch afbreekbare cellulosedeeltjes die je huid vernieuwen en reinigen. Het is een zachte watergel en dus heel lekker subtiel qua gevoel. Fijn is dat hij ook nog eens heel lekker ruikt! De Fresh Wave Face scrub kost €29,99 voor een inhoud van 75 ml.
Cent Pur Cent Glaciel Glow Moisture Mask

Naast het smeren voor onze lichaamshuid is het verzorgen van ons gezicht met een masker een must. Dit is een lekker verfrissend en verkwikkend gelmasker dat revitaliseert, verkoelt en hydrateert. Geloof me, dit voelt onwijs fijn en comfortabel aan na een dagje zonnen. Het masker pept een vermoeide huid lekker op en bevat extracten van maritieme oorsprong. Het herstelt hiermee de huidmicrobiota en hydrateert meteen lekker.

Je kunt het aanbrengen op een schone huid, laat het even inwerken en verwijdert het erna met een washandje of een tissue. De verpakking is onwijs mooi, in het deksel zit een klepje met daarin een spateltje om schoon aan te brengen. Het masker kost €44,99 voor een inhoud van 50 ml.
Cent Pur Cent Nomige SPF50

Om onze huid optimaal te verzorgen is er de Cent Pur Cent Nomige SPF50. Deze fijne crème geeft een ultieme verzorging en bescherming aan je huid tegen de schadelijke invloeden van de zon. Deze zonbescherming is een minerale bescherming, wat betekent dat het product op de huid blijft liggen en niet erin trekt. Het is een breedspectrum crème die meteen de huid lekker hydrateert en een ideale basis vormt voor jouw make-up.

De formule bevat o.a. 4 soorten hyaluronzuur (hydrateert), squalaan (verzacht) en shea boter (hydratatie). Blackcurrant seed oil herstelt schade en soy bean oil is rijk aan omega 3 en 6. Belangrijk is om het smeren om de 2 a 3 uur te herhalen. Deze mooie getinte SPF50 kost €49,99 voor een tube van 40 ml.
Cent Pur Cent SPF50 Lip Balm

Wist je dat het ook belangrijk is om je lippen te beschermen tegen de schadelijke invloeden van de zon? Met deze speciale lip balm, welke verkrijgbaar is in twee kleuren, ga je goed de zomer door. Hij is er in deze ietwat donkerdere kleur Bien-Súr en de lichtere kleur Coucou.

De balsem geeft een lichte kleur af en dekt niet helemaal. Hij is heerlijk, want geeft je zachte en soepele lippen door de toegevoegde cameliaboter, hyaluronzuur en vitamines. Hierdoor brengt hij heerlijk aan, dikke tip!! De lip balm kost €24,99 per stuk.
Cent Pur Cent La Résistance waterproof mascara

Deze waterproof mascara is niet nieuw, maar hij is terug van weggeweest en beter dan ooit. De waterproof formule houdt wel 24 uur aan en dat is top wanneer je veelal in het water te vinden bent. Hij heeft een crème achtige textuur die heel makkelijk en comfy aanbrengt en niet klontert.

De mascara geeft zowel volume als verlenging en daar ben ik met mijn rechte en korte wimpers heel erg blij mee. De formule bevat o.a. antioxidanten en vitamine E. Hij kost €24,99.
Cent Pur Cent La Palette d’Azur

Het topstuk uit de collectie is toch zeker weten wel het La Palette d’Azur! Dit oogschaduwpalette bevat 5 rijk gepigmenteerde kleuren in zowel matte vorm als glitter/glans. Het is een waar plaatje om naar te kijken, zo mooi! De kleuren schreeuwen de zomer en het middellandse zee gevoel, prachtig!

Je kunt ze heel goed met elkaar combineren voor een mooie ooglook, maar ook lekker single dragen als je dat graag wilt. Het palette kost €39,99.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by