De speelsofa van dit moment: Funzy!
Oh jongens, wat heb ik vandaag toch weer een leuke tip voor jullie. Ik kwam dit zelf al maanden achter elkaar tegen en nu hebben we het zelf in huis. Ik heb het over de Funzy speelsofa. Zijn je kindjes, net als die van mij, helemaal weg van hutten en tenten bouwen en zetten ze daarvoor het liefst de hele woonkamer op z’n kop? Dan moet je zeker even verder lezen, want vandaag laat ik de Funzy uitgebreid zien!
Funzy speelsofa
Je bent hem misschien al wel eens tegengekomen, de Funzy speelsofa. Dit is een ‘bank’ die je op de grond legt, maar welke je ook tot allerlei toffe creaties kunt ombouwen voor je kindjes om mee (of in) te spelen. Hier zijn ze groot genoeg om zelf de meest leuke opstellingen te bedenken, maar om je een handje te helpen inspireert Funzy je ook op hun website en socials. Te leuk, want door de 4 losse elementen kun je helemaal je fantasie de vrije loop laten gaan.

De sofa
De sofa oftewel bank bestaat dus uit vier delen. Twee delen kun je vouwen en twee delen zijn driehoekig. Het is gemaakt van lekker zacht foam zodat je met een gerust hart je kindjes ermee kunt laten spelen en stoeien. Het design is vrij simpel en tijdloos. De Funzy komt in best veel verschillende kleuren, waarvan ik Koala Grey koos. Ook koos ik voor de ribstof (hij is er ook in gewoon stof en zelfs in teddy stof), dat vind ik nog mooier in onze woonkamer staan. De hoezen hebben een rits en zachte randjes en je kunt ze wassen (op 30 graden) in de wasmachine. Superfijn aangezien het voor kinderen is en zij nog wel eens knoeien. Zowel de stoffen als het foam zijn OEKO-TEX®100 gecertificeerd.
Het bouwen
Toen het pakket geleverd was, was het tijd om met de kindjes uit te pakken. Ze wisten niet wat erin zat, dus het was een leuke verrassing. Eenmaal uit de verpakking zijn we begonnen met bouwen en jongens wat is dit leuk. Stiekem vind ik het zelf ook heerlijk om zo af en toe erop te chillen, want naast kinderen kunnen ook volwassenen hiervan genieten in ‘sofa vorm’. Het fijne van de Funzy is dat het zo veelzijdig is en het echt al voor kindjes vanaf 1 jaar geschikt is. Iedereen kan er leuk mee spelen. Naast het spelen is het goed om te weten dat de Funzy ook de verbeelding en fantasie stimuleert en bijdraagt aan de grove motoriek.




Je snapt het wel, de Funzy is hier dit najaar hét item om mee te spelen. Ander speelgoed wordt er soms bijgehaald om er in of op de Funzy mee te spelen. Ook erg leuk: je kunt je eigen treinbaan of autobaan over de Funzy heen leggen als heuvel. Of pak wat dekens en hang die over je Funzy opstelling zodat je een gezellig hut hebt. Lampje erbij en genieten! Laat je kindjes er lekker mee experimenteren en wanneer ze wat hulp nodig hebben geef je ze een leuke bouwtip. De Funzy is gemaakt in Duitsland en is verkrijgbaar vanaf €399,-. De ribstof uitvoeringen kosten €449,- per stuk en de teddy uitvoering kost €499,-. Wil je hem ook (dat snap ik heel goed), dan kun je hem online bestellen via myfunzy.nl. Met de code zazazoo35 krijg je ook nog eens €35,- korting!
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

