Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

2 december 2017

December Giveaway #2: Drs. Leenarts

Vandaag ga ik je meer vertellen over de nieuwe producten van Drs. Leenarts, een mooi huidverzorgingsmerk dat eigenlijk met elke soort huid goed samengaat. Naast deze ‘algemene’ producten biedt het merk ook veel items als oplossing voor huidproblemen. Omdat het 2 december is vandaag kun je ook nog eens twee producten van dit mooie merk winnen!

Drs Leenarts 2017Drs. Leenarts is ontstaan vanuit de expertise van dermatoloog Drs. Leenarts. Hierdoor biedt het merk enkel verantwoorde producten die ook echt wat voor de huid doen. Verwacht geen luxe verpakkingen, maar praktisch ontzettend goede producten waar je huid blij van wordt.

Drs. LeenartsDe Herstellende Bodycrème is een nieuw product en biedt de oplossing bij een droge schilferende huid en onderbenen. Perfect voor mijn benen, want die zijn altijd droog! De rijke bodylotion met 5% ureum, sheabutter en huideigen lipiden helpt de huid herstellen en zorgt voor een optimale hydratatie. Dit product is zeer geschikt voor extra cosmetische ondersteuning en verzorging bij eczeem, psoriasis of diabetes en laat de huid weer zacht en soepel aanvoelen.

Drs Leenarts 2017Door de combinatie van de verzorgende ingrediënten had ik verwacht dat het een wat dikkere textuur zou hebben die niet zo goed zou intrekken. Vooroordelen he…Gelukkig blijkt daar niets van waar. De textuur is vrij dun/melkachtig en heel fijn om te smeren. Het product trekt ook goed in en je merkt meteen dat het je huid zacht maakt. Een tube van 150 ml. kost €14,95.

Drs Leenarts 2017Nog een vrij nieuw product is de Droge Handen crème. Deze crème is, net als de Herstellende Bodycrème, te gebruiken voor kinderen vanaf 1 jaar en voor volwassenen. Daarmee bewijst het nog maar eens dat deze producten ontzettend goed en zacht zijn voor je huid. Droge handen ontstaan door vaak handen wassen, het gebruik van zeep, of langdurige blootstelling aan koude temperaturen. Met name kappers, huisvrouwen en mensen die werkzaam zijn in de zorg hebben hier last van. Drs Leenarts Droge Handen crème met 5% ureum en huidige lipiden verzorgt, voedt en hydrateert de huid en maakt droge en ruwe handen weer zacht en soepel.

Drs Leenarts 2017Ook de textuur van deze crème is weer heel fijn! Het is niet te dik en niet te dun, waardoor het ook weer heel fijn smeert. Bij een handcrème vind ik goed en snel intrekken één van de belangrijkste dingen. Je wilt namelijk niet nog lang vettige handjes hebben. Dat doet dit product heel erg goed. Ook merk je weer de zachtheid aan je huid. Fijn is dat het voor iedereen geschikt is, er zit namelijk geen parfum of parabenen in. De tube heeft een inhoud van 50 ml. en kost €7,95.

Drs Leenarts 2017Ook kreeg ik nog de Droge Huid Zalf, speciaal voor een schrale en schilferige huid. Doordat het geen nare toevoegingen bevat is deze zalf ideaal voor de gevoelige (eczeem) huid. De Beschermende Barrière Crème beschermt de rode/geïrriteerde huid en is ook heel fijn om te gebruiken voor baby’s! Je kunt er namelijk de liezen, plooitjes en drukplekken van je kindje mee verzorgen.


December Giveaway #2: Drs. Leenarts Herstellende Bodycrème en Droge Handen Crème

Speciaal voor mijn December Giveaway mag ik twee fijne producten van Drs. Leenarts weggeven: de Herstellende Bodycrème en de Droge Handen Crème. Zoals je net al las in mijn review zijn dit twee producten die echt iedereen goed kan gebruiken in de winter, want zeg nu eerlijk…we hebben allemaal wel eens last van een droge huid en/of handen!

December Giveaway 2Deze twee producten ontvangt de winnaar natuurlijk in full size producten. Ze staan hier al voor degene klaar, dus zeker meedoen!


Wat moet je doen?

❤ Volg Drs. Leenarts op Facebook en Instagram.

❤ Volg Zazazoo op Facebook en Instagram.

❤ Laat hieronder (onder dit artikel) een leuke reactie achter waarom jij wilt winnen.

Gebruik bij je reactie een geldig e-mailadres, want over twee dagen (4 december) ontvangt de winnaar van mij een persoonlijk mailtje. Graag vraag ik te reageren binnen 48 uur, anders gaat de prijs naar iemand anders.

Gefeliciteerd Gonny!


Mocht je deze producten zelf willen aanschaffen, dat kan natuurlijk ook! Je shopt ze via www.drleenarts.com. Fijn is dat de prijsjes heel vriendelijke zijn, waardoor de producten voor iedereen bereikbaar zijn.

Kan jouw huid ook wel wat verzachting gebruiken in de winter?

– deze winactie is opgezet in samenwerking met een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: hands, skin

Previous
Next
Zazazoo lifestyle blog

Winkelwagen

Instagram

Meivakantie tip!! 🫶🏼 Ga naar @europapark 😍 Wij zi Meivakantie tip!! 🫶🏼

Ga naar @europapark 😍 Wij zijn al in heel veel parken geweest, maar niks kan tippen aan Europa-Park. Het is er groot, ontzettend mooi en er is zoveel te beleven! Er zijn veel attracties voor jong en oud, veel eetgelegenheden met in elk gebied de specials van het betreffende land, veel bankjes, terrasjes en waanzinnige hotels. Zelfs de wachtrijen zijn bijna attracties op zich (zie de tijger foto!).

Europa-Park ligt in het Zwarte Woud in Duitsland en is voor ons (Limburg) een dikke 4,5 uur rijden. Het park is ingedeeld in thema gebieden die elk staan voor een land. Zo is er bijvoorbeeld Engeland, Nederland en Duitsland (en nog veeeeeel meer). Wij verbleven in hotel Castillo Alcatraz (zie foto van onze kamer) in een fantastische familiekamer. Ontbijt en diner was daar ook erg lekker. Vorig jaar waren we er drie dagen, maar je kunt er zo een midweek heen zonder je te vervelen. Ook ligt @rulantica in de buurt; een waanzinnig waterpark waarover je binnenkort meer leest. 

Aan de snoetjes van de kids te zien was het echt te gek, maar ook mijn man en ik amuseerden ons heel erg hier. Wij hopen hier nog eens terug te mogen gaan!! 😍

Heb je vragen, stuur me dan zeker een dm! Ben jij al eens in Europa-Park geweest?

Meer tips? Volg @zazazoo.nl ❤️😘

#meivakantie #europapark #vakantietip #zomervakantie #themepark
Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijk Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijke oogverzorging met @paulaschoicenl 🤩 Door de metalen applicator voelt aanbrengen lekker fris. De crème is superzacht en voelt daardoor heel comfy aan. Het maakt de huid gehydrateerd en gaat fijne lijntjes tegen. Lekker smeren dus!

#paulaschoiceinsiders #eyecare #fyp #instaskin #beautyreview
Shop with me at @iherb! Hier shop je namelijk de Shop with me at @iherb!

Hier shop je namelijk de tofste beauty producten met hoge kortingen. Zo betaalde ik voor al deze producten samen iets meer dan €50,-!

Omdat mijn brow producten en bronzers bijna allemaal op zijn heb ik een aantal fijne nieuwe besteld. De Kim Chi Chic bronzer is natuurlijk heel erg leuk van verpakking! Ook de TIRTIR lip oil is superfijn en de balm is heerlijk zacht voor je huid. Met de code 'ZAZAZOO' shop je nu met 15% korting* op jouw hele bestelling bij iHerb. Dat wordt nog goedkoper inslaan!

Wat zou jij graag bij Herb kopen? Volg me voor meer beauty tips!

*Deze code geeft korting bij een bestelling vanaf €50 en is geldig tot 1 maart 2026.

#iherb #beautyshoplog #foryoupage #beautyshopping #kbeautymakeup
Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulasch Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulaschoicenl is deze winter favoriet! Plakt niet, glanst mooi en maakt ze heerlijk zacht. 

#paulaschoiceinsiders #pcglow #winterlips #fyp #beautyupdate
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2026 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring