Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

20 november 2020

Douglas make-up najaar 2020

Dit najaar komt Douglas met prachtige nieuwe make-up uit hun eigen merk make-uplijn. Mijn ervaring hiermee is altijd heel erg goed geweest, want de producten hebben een hoge kwaliteit en zijn ook nog eens heel vriendelijk geprijsd. Vandaag laat ik je vijf toppers zien uit de nieuwe Douglas make-up collectie van dit najaar!

Douglas Interstellar Smokey Oogschaduw Palette

Douglas make-up najaar 2020
Douglas make-up najaar 2020

Een ultiem palette voor mooie smokey eyes is het Douglas Interstellar Smokey Oogschaduw Palette. Erin zitten maar liefst 14 mooie kleuren oogschaduw, van blauw tot zilver. De tinten variëren van glitters tot mat en zijn heel goed met elkaar te combineren. Je kunt er onwijs veel verschillende looks mee maken. Zelf draag ik weinig blauwe oogschaduw, maar bij anderen kan het heel mooi zijn. Bijvoorbeeld tijdens de feestdagen bij een prachtige Kerstoutfit.

Douglas make-up najaar 2020
Douglas make-up najaar 2020

De textuur van de oogschaduw is zacht en is hierdoor heel fijn aan te brengen. De pigmentatie is prima, al ben ik van sommige oogschaduws een betere pigmentatie gewend. Of dat erg is? Niet echt, want hierdoor kun je zelf de intensiteit bepalen. Liever een mooie overdag look is dus ook zeker mogelijk. Voor een meer dramatische look breng je meerdere laagjes aan totdat je het gewenste resultaat bereikt hebt.

Douglas make-up najaar 2020Voor deze ooglook heb ik meerdere kleuren gebruikt. Zowel mat als shimmers en echte glitterkleuren. De combinatie vind ik heel mooi gelukt! Het Douglas Interstellar Smokey Oogschaduw Palette kost €20,39.


Douglas Gentle Exfoliating Lipscrub

Douglas make-up najaar 2020Het scrubben van de lippen is heel belangrijk om velletjes tegen te gaan en mooie soepele lippen te houden. Vooral nu in het najaar en de winter begin ik het echt te merken, want gesprongen lippen komen dan hier veel voor. Scrubben is het advies, al helemaal als je ook een lipstick wilt dragen.

Douglas make-up najaar 2020Deze lipscrub komt in een fijne stickvorm, net zoals een lipstick. Dat is heel fijn met opbergen en ook heel fijn in gebruik. Je stift het namelijk heel makkelijk op je lippen. De korrels zijn gemaakt van amandelschillen en scrubben de dode huidcellen van de lippen en gaan velletjes tegen.

Douglas make-up najaar 2020Tijdens het stiften voel je de scrubkorrels goed op je lippen. Zelf ga ik een paar keer over mijn lippen hiermee, om dat scrub-effect goed te bereiken. Na gebruik moet je het wel even wegvegen met een doekje, want opeten kan niet. Je voelt meteen dat je lippies superzacht en mooi glad zijn zonder velletjes! Ik vind dit echt een mega fijn product en raad hem zeker aan! Deze lipscrub kost slechts €10,19.


Douglas Jungle Glam Metallic Glitter Lipstick

Douglas make-up najaar 2020Een musthave voor de feestdagen is deze ontzettend mooie Douglas Jungle Glam lipstick. Het speciale hieraan is dat hij subtiele glitters bevat voor een feestelijke look. Je wordt er geen glitterbal van, maar het resultaat is juist heel erg mooi en glamoureus!

Douglas make-up najaar 2020Bij het zien van de stick wordt je eigenlijk al meteen hebberig. Ik althans wel, want jongens…wat is het mooi. De huls is magnetisch, dus sluit altijd heel goed. Het leopard printje bevat ook subtiel glitter en de lipstick zelf is echt een plaatje! Ik kon hem ook blijven fotograferen, zo mooi!

Douglas make-up najaar 2020
Douglas make-up najaar 2020

Het lijkt alsof er korrels op de lipstick zelf zitten, maar dat is het glittereffect. Eenmaal aan het smeren zie je met name de mooie dekkende kleur en de glitters vermengen zich er subtiel door. De textuur is zijdezacht en voelt daardoor heel comfy aan op je lippen. De finish is metallic en onwijs mooi. Ik ben hier serieus verliefd op en raad hem zeker aan. Ga hem dus snel halen!! Deze lipstick is verkrijgbaar in drie kleuren, waarvan ik de kleur Feline Red ontvangen heb. Hij kost €15,29 en is dat dubbel en dwars waard!!


Douglas Honey Glow Powder

Douglas make-up najaar 2020De gloednieuwe Honey Glow Powder van Douglas Make-Up is een highlighter waar ik helemaal weg van ben! De kleurencombinatie is prachtig, want echt elke kleur waar ik van hou zit erin.

Douglas make-up najaar 2020Het ontwerp van deze highlighter is geïnspireerd op een bijenkorf en bevat 4 tinten highlighter. De formule vangt het licht perfect op en geeft je een supermooie glow!

Douglas make-up najaar 2020Ik ben helemaal weg van highlighters en gebruik ze (buiten de zomerperiode) dan ook echt dagelijks. Het liefst gebruik ik een highlighter als deze die ook een beetje een bronzing en blush effect geeft. Momenteel is dit zeker mijn favoriet! Deze highlighter is ook weer zo goed betaalbaar en kost €15,29.


Douglas Balm Lip & Cheek

Douglas make-up najaar 2020De Lip & Cheek Balm van Douglas is een fijne twee in één, want hiermee kun je en je lippen subtiel voorzien van een kleurtje en tevens verzorgen en ook je wangen een blush effect geven. Het komt in een leuk metalen doosje, heel handig voor in je tas!

Douglas make-up najaar 2020De textuur is lekker crème-achtig en voelt heel fijn aan op de lippen. Het is echt heel erg comfortabel. Breng je het aan op je wangen, dan blend je het makkelijk even met je vingertoppen. Je hoeft niet bang te zijn voor een plakkerig resultaat op je wangen, want dat geeft het absoluut niet. Het voelt juist zacht aan. De formule is verrijkt met een mix van oliën voor hydratatie. Zo geeft avocado-olie hydratatie en maakt het de huid glad, kokosolie heeft voedende eigenschappen en amandelolie werkt antioxiderend.

Douglas make-up najaar 2020Ik vind het resultaat heel erg mooi. Je ziet dat ik subtiel een kleurtje draag op mijn lippen en je ziet ook dat het geheel niet teveel glanst en plakt. Er is een mooie zachte glow zichtbaar en dat geeft echt een comfortabel gevoel. Wil je de kleur iets intenser, dan dien je nog een extra laagje aan te brengen. Deze balm kost slechts €6,99!

Douglas make-up najaar 2020
Douglas make-up najaar 2020

Uiteraard maakte ik ook een look met deze nieuwe producten. Hier draag ik de oogschaduw, de highlighter en de balm. Vooraf heb ik mijn lippen met de scrub behandeld, dus ze zijn lekker zacht zonder velletjes. Zie je ook die mooie warme glow op mijn wangen? Ik hou hier zo van! Het mag wel duidelijk zijn dat ik weg ben van deze nieuwigheden van de Douglas make-up, dus hollen naar de winkel of meteen bestellen op Douglas.nl!

Welk item uit deze review ga jij shoppen?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: eyes, face, lips, make-up

Previous
Next
Zazazoo lifestyle blog

Winkelwagen

Instagram

Meivakantie tip!! 🫶🏼 Ga naar @europapark 😍 Wij zi Meivakantie tip!! 🫶🏼

Ga naar @europapark 😍 Wij zijn al in heel veel parken geweest, maar niks kan tippen aan Europa-Park. Het is er groot, ontzettend mooi en er is zoveel te beleven! Er zijn veel attracties voor jong en oud, veel eetgelegenheden met in elk gebied de specials van het betreffende land, veel bankjes, terrasjes en waanzinnige hotels. Zelfs de wachtrijen zijn bijna attracties op zich (zie de tijger foto!).

Europa-Park ligt in het Zwarte Woud in Duitsland en is voor ons (Limburg) een dikke 4,5 uur rijden. Het park is ingedeeld in thema gebieden die elk staan voor een land. Zo is er bijvoorbeeld Engeland, Nederland en Duitsland (en nog veeeeeel meer). Wij verbleven in hotel Castillo Alcatraz (zie foto van onze kamer) in een fantastische familiekamer. Ontbijt en diner was daar ook erg lekker. Vorig jaar waren we er drie dagen, maar je kunt er zo een midweek heen zonder je te vervelen. Ook ligt @rulantica in de buurt; een waanzinnig waterpark waarover je binnenkort meer leest. 

Aan de snoetjes van de kids te zien was het echt te gek, maar ook mijn man en ik amuseerden ons heel erg hier. Wij hopen hier nog eens terug te mogen gaan!! 😍

Heb je vragen, stuur me dan zeker een dm! Ben jij al eens in Europa-Park geweest?

Meer tips? Volg @zazazoo.nl ❤️😘

#meivakantie #europapark #vakantietip #zomervakantie #themepark
Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijk Niks Blue Monday hier, we gaan voor roze! Heerlijke oogverzorging met @paulaschoicenl 🤩 Door de metalen applicator voelt aanbrengen lekker fris. De crème is superzacht en voelt daardoor heel comfy aan. Het maakt de huid gehydrateerd en gaat fijne lijntjes tegen. Lekker smeren dus!

#paulaschoiceinsiders #eyecare #fyp #instaskin #beautyreview
Shop with me at @iherb! Hier shop je namelijk de Shop with me at @iherb!

Hier shop je namelijk de tofste beauty producten met hoge kortingen. Zo betaalde ik voor al deze producten samen iets meer dan €50,-!

Omdat mijn brow producten en bronzers bijna allemaal op zijn heb ik een aantal fijne nieuwe besteld. De Kim Chi Chic bronzer is natuurlijk heel erg leuk van verpakking! Ook de TIRTIR lip oil is superfijn en de balm is heerlijk zacht voor je huid. Met de code 'ZAZAZOO' shop je nu met 15% korting* op jouw hele bestelling bij iHerb. Dat wordt nog goedkoper inslaan!

Wat zou jij graag bij Herb kopen? Volg me voor meer beauty tips!

*Deze code geeft korting bij een bestelling vanaf €50 en is geldig tot 1 maart 2026.

#iherb #beautyshoplog #foryoupage #beautyshopping #kbeautymakeup
Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulasch Deze Pro-Collagen Peptide Gloss Balm van @paulaschoicenl is deze winter favoriet! Plakt niet, glanst mooi en maakt ze heerlijk zacht. 

#paulaschoiceinsiders #pcglow #winterlips #fyp #beautyupdate
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2026 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring