Een gezonde en veilige sunkissed skin met Lancaster
Een zongebruinde huid, we vinden het allemaal prachtig en willen het allemaal, maar de zonnestralen kunnen best wel eens verkeerd uitpakken voor onze huid en gezondheid. Begrijp me niet verkeerd, want lekker genieten van de zon is top, maar doe dat wel veilig. Hoe je op een veilige manier geniet van de zon en toch die mooie sunkissed skin krijgt? Met deze twee producten van Lancaster!
Lancaster Sun Perfect Sun Illuminating Cream SPF50

Een hele mond vol, maar deze Sun Illuminating Cream met een lekkere hoge SPF50 helpt jouw huid te beschermen tegen de schadelijke effecten van de zon. Naast bescherming tegen alle soorten zonnestraling beschermt hij ook tegen tekenen van huidveroudering, want hij gaat rimpels en vlekjes tegen die het resultaat zijn van de zon.

De textuur is superfijn en vrij dun, waardoor het zich heel makkelijk aanbrengt en goed over de huid smeert. Het plakt niet, maar bij mij blijft er wel een voelbaar laagje achter. Na een tijdje lijkt dit te verdwijnen en heb je enkel een zacht gevoel op de huid. Heel fijn vind ik die heerlijke verzorgende geur, ik hou daar wel van. Fijn is ook dat het product hydrateert en meteen matteert. Een flacon met pompje heeft een inhoud van 50 ml. en kost €59,-.
Lancaster Sun Kissed Face Drops

Naast bescherming kun je bij het merk ook terecht voor een fijne zelfbruiner in de vorm van druppels. Deze Skin Kissed Face Drops voeg je makkelijk toe aan je dagcrème en kunnen dus ook worden toegevoegd aan de bovengenoemde SPF50 crème. Masseer het goed over de huid en laat het inwerken. Voor een heel subtiel resultaat gebruik je 1 druppeltje, wil je wat intenser bruinen dan gebruik je er twee.

De textuur van de druppels is heel vloeibaar, als een dun serum. Je brengt het ook echt per druppel aan, omdat het best actief is. Tijdens het inwerken ruik ik wel die kenmerkende selftan geur. Niet zo heel fijn, maar dit is bijna niet te voorkomen aangezien het spul gewoon een chemische reactie op/in de huid geeft. Fijn is dat het tanning resultaat op te bouwen is, zodat je de voor jou perfecte sunkissed tint behaalt. Let op: na aanbrengen goed je handen wassen! De Sun Kised Face Drops kosten €36,- voor een inhoud van 15 ml.
Beide Lancaster producten zijn helemaal top in gebruik. Ze doen wat ze moeten doen en voelen ook nog eens heel comfy aan op de huid. Je shopt ze beiden bij Douglas of online via Douglas.nl.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

