Een nieuwe skincare routine met Dr. Hauschka
Vanaf je 40e is het verval binnen je huid begonnen. Dat klinkt natuurlijk heel dramatisch, maar het is een langzaam proces. Wanneer je er niets mee doet zul je dit na jaren gaan merken. Tijd dus om in te grijpen en het regeneratievermogen van de huid te ondersteunen met de juiste producten. Zo houdt je je huid actief en jong. Vandaag laat ik je een fijne skincare routine van Dr. Hauschka zien, die perfect is voor de huid vanaf 40 jaar. Benieuwd? Lees dan snel verder.
Dr. Hauschka Regeneratie dagcrème

Deze dagcrème geeft je huid dat stevige en egale gevoel. Het stimuleert, net zoals alle andere producten uit de regeneratie lijn, het natuurlijke zelfherstellende vermogen van de huid. Hij komt in een tube met inhoud van 40 ml. en laat zich goed aanbrengen. Hij smeert prima op de huid en trekt goed in zonder een voelbaar laagje achter te laten. Doordat hij zo snel intrekt is het ook ideaal als basis voor make-up. Een tube van 40 ml. kost €60,-.
Dr. Hauschka Regeneratie dagcrème Egaliserend

Wil je het voordeel van de regenererende dagcrème, maar tegelijkertijd ook genieten van een subtiel tintje in de vorm van een CC Cream? Dan is deze Egaliserende crème wat voor jou. De formule is zoals de genoemde crème hierboven, alleen zijn er nog reflecterende, lichtgekleurde minerale pigmenten aan toegevoegd. Ze geven je huid een natuurlijk kleurcorrectie, egaliseren heel licht pigmentatie en verzachten lijntjes. De huid ziet er egaler uit. Elke huidskleur kan dit trouwens gebruiken, want het is niet specifiek een kleur die je kiest. Deze crème komt ook in een tube van 40 ml. en kost €65,-.
Dr. Hauschka Regeneratie oogcrème

De huid rondom onze ogen is vaak de eerste zone waarbij we huidveroudering zien. Denk aan rimpels, kraaienpootjes en donkere kringen. Met een speciale oogcrème pak je dit probleem aan en zeker wanneer je er op tijd mee begint pluk je er later de vruchten van. Deze crème maakt je huid gladder en frisser. Een droge huid vertoont vaak droogtelijntjes en doordat deze crème hydrateert voorkom je dat. Ook dit product trekt lekker snel in en kan gedragen worden door contactlensdragers. De oogcrème komt in de vorm van een flacon met pompje van 15 ml. en kost €63,60.
Dr. Hauschka Regeneratie serum

Een serum kan een extra stapje binnen je huidverzorging zijn en het echt een boost geven. Heel fijn dat deze regeneratie lijn ook een serum bevat. Hij egaliseert en verstevigt de huid. Het vochtgehalte wordt gereguleerd, waardoor de huid lekker plumpy blijft. Ook kalmeert het de rode en gevoelige huid, echt een pluspuntje! Het serum kun je gebruiken voordat je je dagverzorging aanbrengt, maar ook als vetvrije basisverzorging voor de nacht. Lekker multifunctioneel dus. Het serum in de vorm van een flacon met pompje heeft een inhoud van 30 ml. en kost €65,-.
De producten van Dr. Hauschka zijn verkrijgbaar bij de gecertificeerde Dr. Hauschka therapeuten en erkende verkooppunten. Ook kun je ze direct online bestellen via https://www.drhauschka.nl.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

