Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

6 december 2017

Etos make-up december 2017

Als Etos Friend krijg ik elke maand een tof pakketje met daarin de nieuwste Etos eigen merk producten. Dit keer waren het feestelijke make-upjes waar elke beautyliefhebber wel blij van wordt. Vandaag laat ik ze je graag zien, zodat je misschien nog wat inspiratie op doet voor je kerstlook!

Etos luxurious eyeshadow paletteAls eerste laat ik je graag het mooie oogschaduwpalette zien: Etos luxurious eyeshadow palette. Het doosje is bruin met gouden accenten. Op zich mooi, alleen zie je de sticker er veel te duidelijk op zitten en dat maakt het wat minder.

Etos luxurious eyeshadow paletteDe binnenkant is echter prachtig! Het palette heeft 9 kleurtjes die vrij uiteenlopend zijn, maar tegelijkertijd ook goed bij elkaar passen. Mooi vind ik de glans die sommige kleurtjes hebben, maakt het perfect voor een feestelijke look!

Etos luxurious eyeshadow palette

Etos luxurious eyeshadow palette

Etos luxurious eyeshadow palettePrachtig zijn ze he?! De rijtjes heb ik van links naar rechts en van boven naar onder geswatcht. Het bovenste rijtje zijn de meest zachte kleurtjes, die heel fijn zijn om een basis mee te leggen. De middelste rij bevat intense kleur en is mooi om een Smokey Eye mee te maken. De onderste rij heeft ontzettend veel glans en is mooi om je Smokey Eye mee af te maken. Ook kun je deze kleurtjes subtiel gebruiken als highlighter.

Ik vind het prachtig! Je kunt eindeloos combineren voor verschillende looks, dat is wat dit palette zo leuk maakt. Nog leuker is de prijs, want het kost slechts €5,99!

Etos Glitter Hair & Body SprayEen leuk product voor de Kerst is deze Etos Glitter Hair & Body Spray. Zoals de naam al zegt een glitter spray, maar dan in poeder vorm. Ook weer lekker luxe in een prachtige verpakking, superleuk om cadeau te doen!

Etos Glitter Hair & Body SprayDe eerste keer sprayde ik heel zachtjes en kwam er een subtiel glitterpoefje uit. Het is een combinatie van pure glittertjes en poeder, dat je huid lekker zacht maakt. Het voelt erg comfortabel aan op je huid. Toen ik bij mijn man een beetje wilde grappen duwde ik wat harder op het pompje en POEF! Dat was eerlijk gezegd wel wat veel van het goede hihi! Je kunt het product gebruiken op je huid en haar en geeft (mits subtiel gebruikt) een mooie en feestelijk effect. De Etos Glitter Hair & Body Spray kost overigens €4,99.

Etos Glitter Hair & Body SprayNog een leuk feestelijk item is deze Etos Primer Golden Flakes. Deze primer zag ik al tijdens het Beauty Speed Date Event en was er nog al reuze benieuwd naar. Het ziet er ook zo lekker hebberig uit!

Etos Glitter Hair & Body SprayDe primer zorgt ervoor dat je make-up beter blijft zitten. Hij voelt ontzettend zacht aan op je huid en maakt oneffenheden wat gladder. Doet ie heel goed! Er zitten gouden flakes in de primer, wat er niet alleen heel erg mooi uit zien, maar welke ook nog eens voor een opkikker voor je huid zorgen. Je huid ziet er namelijk frisser uit door deze flakes. Als je de primer helemaal uitsmeert smelten de flakes in de primer waardoor je huidje een lichtje glow krijgt. Top product! De Etos Primer Golden Flakes kost €6,99.

Etos December make-upDeze drie Etos December make-upjes zijn absoluut een aanrader voor een feestelijke kerstlook! Ook erna zijn ze nog goed bruikbaar overigens. Deze producten, en meer feestelijke Etos make-up, is uiteraard exclusief bij Etos verkrijgbaar. Kijk op www.etos.nl voor een filiaal bij jou in de buurt.

Welk Etos item spreekt jou het meest aan?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: eyes, face, make-up

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebri Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebril! Deze van @brisagaia.official zijn te gek en ook nog eens lekker duurzaam. Ze zien er geweldig uit en zijn lekker trendy. De glazen zorgen overigens voor de beste bescherming van je ogen, omdat er een UV400 filter in zit en ze gepolariseerd zijn! Naast de mooie brillen hebben ze ook hele mooie houten armbanden, waar ik mijn paps heel blij mee heb gemaakt. Meteen een mooie Vaderdagtip! 🤩 De brillen zijn unisex, dus je kunt ze fijn samen dragen. Welke bril vind jij het leukst?

#fashion #instafashion #fashionblogger #styleblogger #styleinspiration #sunglasses #zonnebril #houtenzonnebril #brisagaia #loveit #duurzaam #eco #zomer #summer #zomeroutfit #summertime #zon #genieten
Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederl Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederland , weet jij al wat je ermee kunt? Deze drie leuke knutsel ideeën zijn top voor het lange Pinksterweekend dat eraan komt! Welk idee vind jij het leukst?

Op de blog van vandaag staan nog meer leuke knutseltips die je met baking soda kunt maken!! 

#MorePowerToYou #ArmAndHammer #diy #knutselen #diybakingsoda #diyprocect #diykids #instakids #sneewmaken #toververf #bakingsoda #kleimaken #kleien
Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩 #zomer # Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩

#zomer #vanharen #zomerschoenen #summer #summershoes #pinky #lovepink #pinkshoes #summervibes #summertime #zomercollectie #nieuweschoenen #newheels #instaheels #loveit #heelsaddict #woman #womanstyle #womensupportingwomen
Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten altijd volop hier bij @billybirdparkdrakenrijk in Reuver. Het voelt als vakantie, maar stiekem is het maar 15 minuten van huis!

#drakenrijk #billybird #billybirdpark #billybirdparkdrakenrijk #reuver #uitje #familytrip #familyuitje #gezin #kids #strandje #genieten #zonzeestrand #lekkerweer #zomer #spelen #speelkasteel
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring