Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

5 juli 2018

Germaine de Capuccini Perfect Forms Green Soul Scrub & Slim Mission

Jullie weten het vast wel, als het aankomt op mijn benen is alles een strijd. Ik probeer er de laatste tijd steeds meer vrede mee te hebben (ik ben tenslotte wie ik ben), maar toch voel ik nog die innerlijke strijd. Nu zijn mijn benen niet alleen dik, maar heb ik (net als 85 tot 95% van de vrouwen) te maken met cellulite. Gelukkig zijn hier mooie producten voor om dat wat te verminderen. Germaine de Capuccini komt nu met hun Perfect Forms producten: een scrub en emulsie.

Germaine de Capuccini Perfect FormsVan Germaine de Capuccini kreeg ik drie producten om de cellulite te lijf te gaan, namelijk de Perfect Forms Green Soul Scrub, de Slim Mission en een massagetool. De producten bevatten de innovatieve Lipo Drone Technology, een nieuw inkapselingssysteem. Het vetverbrandende ingrediënt komt in perfecte staat in de kern van de cellulite waar het zijn werk moet doen. Het resultaat van deze technologie is een gladde en stevige huid.

Germaine de Capuccini Perfect FormsEerste in het rijtje is de Green Soul Scrub. Deze zachte lichaamspeeling heeft een antioxiderend vermogen en hydrateert. Het bestaat uit Koreaanse bamboe-extract, wat helpt bij de bescherming tegen de negatieve effecten van vrije radicalen. Ook bevat de formule groene thee-olie, wat de huid beschermt tegen vochtverlies.

Germaine de Capuccini Perfect FormsDe Green Soul Scrub zit verpakt in een grote tube en dat is lekker handig met doseren. Hij voelt erg fijn aan op de huid. De korrels zijn niet te groot en zeker niet te klein. Je brengt het met masserende bewegingen aan op een droge of vochtige huid. Zelf prefereer ik het laatste en wanneer je een gevoelige huid hebt wordt dat ook aangeraden. Het spoelt zich ontzettend makkelijk af en je huid voelt fris en schoon aan. Een tube van 200 ml. kost €39,60.

Germaine de Capuccini Perfect FormsDan komt het sterproduct, want de Slim Mission moet het werk doen tegen cellulite. Omdat je ervoor gescrubd hebt kan het product nog beter tot de huid doordringen en zijn werk doen. De Slim Mission is een frisse, lichte en uiterst hydraterende emulsie met één specifieke missie: het vetverbrandende ingrediënt naar zijn doel sturen: de vetcel. Hier gaat het het volume van het vetweefsel verminderen en toekomstige ophoping voorkomen.

De formule heeft twee fases. Het heeft een defragmenterende werking. Het extract van maca bestrijdt de verstopping van het vetweefsel en ontstopt de zone om de weg vrij te maken voor de Lipo Drone Technology. Deze technologie gaat vervolgens zijn vetverbandende werking doen. Het extract van stranddruif wordt in het binnenste van de vetcellen achtergelaten welke het vetverbrandende mechanisme van de cel activeert en waardoor je dus vet verliest.

Germaine de Capuccini Perfect FormsHet product is als een gel en heel erg fijn. Het brengt zich goed aan, smeert goed uit en trekt ook nog eens lekker in. Naast de fijne werking heeft het product ook nog eens een aromatherapeutische werking. De essentiële oliën van munt, cipres, citroenschil, lavendel en laudenum verlichten het zware gevoel waarmee een slecht functionerende microcirculatie gepaard gaat, die gerelateerd is aan cellulite. Een tube van 200 ml. kost €56,-.

Germaine de Capuccini Perfect FormsSamen met de massagetool is deze behandeling super effectief. Het versoepelt het bindweefsel, bevordert te vochtvoer en heeft dus een gunstig effect op de vetcellen. Dit extra hulpmiddel kost €12,-.

Germaine de Capuccini Perfect FormsHoewel de producten vrij prijzig zijn (met name de Slim Mission) zijn ze heel erg fijn in gebruik en werken ze ook nog eens goed. Mijn lipoedeem gaat er natuurlijk niet van weg (dat kan ook niet, want het is een ander soort vet), wel voelt mijn huid wat strakker en gladder aan. De cellulite is niet verdwenen, maar het gevoel dat het mij geeft is goed en eerlijk? Daar doe ik het zeker voor! Deze nieuwe producten zijn exclusief te verkrijgen bij een Germaine de Capuccini schoonheidsspecialiste. Voor meer informatie is er www.germaine-de-capuccini.com/nl.

Smeer jij ook wel eens tegen cellulite?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: skin

Previous
Next
Zazazoo lifestyle blog

Winkelwagen

Instagram

Glowing skin? Met het collageen van @eclatant.beau Glowing skin? Met het collageen van @eclatant.beauty blijft jouw huid jong, veerkrachtiger en stralender. Ik ben 40 en probeer zo goed mogelijk voor mijn huid te zorgen om zo huidveroudering uit te stellen. Wil je ook het collageen van Eclat proberen? Met de code ZOMER26 krijg je extra korting!

#eclat #collageenpoeder #antiaging #collagen #skinafter40
Could someone switch the fans back on? ☀️🥵 #funny Could someone switch the fans back on? ☀️🥵

#funnyreel #summervibes #heatwave #itsgettinghotinhere #fyp
Moestuingeluk 💚🪴 De moestuin groeit en bloeit. We Moestuingeluk 💚🪴

De moestuin groeit en bloeit. We hebben al zo'n 15 courgettes geplukt (er volgen nog meer) en er liggen minstens 20 pompoenen te groeien. Bonen zijn geoogst, tomatenplanten groeien goed en vanochtend waren de eerste mini komkommers klaar. De druivenstruik hangt helemaal vol en de prei staat er goed bij. Tot nu toe enkel gladiolen en rozen geplukt, hopelijk volgens de dahlia's snel. Trots op de tuin!!

#moestuingeluk #gardening #gardeninspiration #pluktuin #groenevingers
Genieten van lokale ambacht met een lekkere kortin Genieten van lokale ambacht met een lekkere korting? Dat kan nu met @versvoorvandaag 💚 Hierbij bestel je jouw verrassingspakket dat je later op de dag kunt afhalen bij de bakker, slager etc bij jou in de buurt. Zo steun jij jouw lokale winkeliers en gooien zij minder producten weg. Het bestellen gaat heel eenvoudig via de website, check het nu zelf! 

#versvoorvandaag #lokaalwinkelen #lokaalgenieten #verspillingsvrij #lokaleambacht
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2026 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring