Jaaaa, eindelijk kan ik het jullie vertellen!! Wij hebben namelijk groot nieuws: in april 2017 verwachten wij ons tweede kindje! Hier zijn we natuurlijk hartstikke blij mee. Inmiddels ben ik alweer achttien weken zwanger (wat gaat de tijd snel) en binnenkort horen we of we een zoon of dochter krijgen. Mijn dochtertje Benthe is nu twee jaar en begint het wat te snappen nu. Ook zij is al heel trots. Samen met dit mooie nieuws deel ik ook graag de nieuwste Etos Babylijn: een ontzettende leuke en mooie lijn met onwijs veel producten voor je kindje. Erg leuk is dat ik een aantal producten heb ontvangen, welke al fijn klaarstaan voor de kleine.
De producten uit de Etos Babylijn (behalve de vaseline) bevat alleen plantaardige oliën (zoals katoenolie, amandelolie, avocado olie en jojoba olie) en verzachtend katoenextract. Natuurlijk katoenextract werkt verzachtend en kalmerend. Etos gebruikt voor de nieuwe baby producten alleen super milde conserveringsmiddelen en hebben de vertrouwde Etos Baby geur. Dit is een zeer mild parfum dat zo geformuleerd is dat de kans op een allergische reactie minimaal is. De producten zijn dusdanig verbeterd waardoor ze nog milder zijn voor de gevoelige babyhuid. Ingrediënten die zouden kunnen irriteren zijn achterwege gelaten en vervangen door super milde alternatieven. Zo kun je met een veilig gevoel de huid van je baby verzorgen.
Etos Baby zinkzalf
Etos Baby zinkzalf verzorgt en beschermt babybilletjes bij luieruitslag. Het bevat zinkoxide, zoete amandel olie en natuurlijk katoenolie. De zalf komt in een handige tube met een te lief uiterlijk, net als de rest van de producten. De zalf laat zich lekker goed smeren en voelt lekker zacht aan op het huidje. Een tube heeft een inhoud van 100 ml. en kost €2,15.
Etos Baby eucalyptus schuimbadje
Een schuimbadje is voor de kleine altijd fijn, zeker als het de geur van eucalyptus heeft. Hier worden ze lekker slaperig van en hebben zo een heerlijke nachtrust. Voor jezelf werkt het ook ontspannend! Dit Etos Baby badschuim met eucalyptus en tijm heeft een inhoud van 300 ml. en kost slechts €1,99.
Etos Baby milde wasgel & shampoo
Dit twee in één product is heel fijn voor de allerkleinsten. Voor mijn dochter Benthe gebruik ik al langere tijd een aparte wasgel en shampoo, maar als ze zo klein zijn is dat echt nog niet nodig. Benthe had toen ze klein was nog helemaal niet zoveel haar dus een aparte shampoo was echt nog niet nodig. Door de handige pompflacon werkt het ook nog eens lekker makkelijk. De formule reinigt het huidje en de haartjes op milde wijze en is verrijkt met natuurlijk katoenextract en aloë vera, speciaal voor de gevoelige en tere babyhuid. De toegevoegde conditioner maakt de haartjes makkelijk doorkambaar. De flacon heeft een inhoud van 300 ml. en kost €1,99.
Etos Baby body lotion
Een lekkere bodylotion na het badje is altijd fijn. Zo blijft het babyhuidje lekker gehydrateerd en droogt het niet uit. De bodylotion bevat amandelolie, avocado olie en katoenextract. Het verzorgt je baby’s huid en heeft een heerlijke geur. Fijn is dat het snel intrekt en je je kindje dus snel kunt aankleden. Een flacon heeft een inhoud van 300 ml. en kost €2,99.
Etos Baby talkpoeder
Tot slot ontving ik nog het Etos Baby talkpoeder. Het absorbeert vocht uit de moeilijk bereikbare huidplooitjes, zodat de babyhuid goed droog en glad wordt. Wees er natuurlijk niet te scheutig mee, dan zijn je baby’s billen net twee kleine oliebolletjes. De toegevoegde zinkoxide helpt te beschermen tegen een schrale huid en luieruitslag. Zelf heb ik dit nog nooit gebruikt, waarom weet ik ook eigenlijk niet. Deze bus heeft een inhoud van 100 gram en kost €1,65.
Naast deze producten is het assortiment van Etos Baby nog veel uitgebreider. De Etos Baby producten zijn pH huidneutraal en zijn uitvoerig dermatologisch getest met een positief resultaat en bevatten een zuurgraad die dicht bij die van het babyhuidje ligt. De Etos Baby verzorgingsproducten zijn al een tijdje verkrijgbaar, maar ik heb hier natuurlijk even mee gewacht zodat ik jullie meteen mijn mooie nieuws kan vertellen. Voor deze producten ga je naar een Etos filiaal bij jou in de buurt. Kijk even op www.etos.nl waar er één bij jou in de buurt ligt. Wat vind jij van deze producten en verpakkingen?
Wat een geweldig nieuws, gefeliciteerd!
Dankjewel! ?
Ah wat ontzettend leuk! Gefeliciteerd! <3
Dankjewel! ?
Gefeliciteerd! Ik wens je een hele fijne en mooie tweede zwangerschap!
Dankjewel!!
Gefeliciteerd! Wat een geweldig nieuws! Een heel fijne zwangerschap !
Dankjewel!!
Waaah wat leuk, gefeliciteerd meis! Hopelijk verloopt alles voorspoedig 🙂
Dankjewel!! Tot nu toe gaat het prima ?
Nogmaals gefeliciteerd! Geniet ervan meis!
Dankjewel!! 😀
Wat een mooi nieuws! Van harte gefeliciteerd! Kan je meteen gebruik maken van die mooie Etos Baby producten. 🙂
Dankjewel! Ja dat komt zeker goed uit haha. Kunnen we weer even vooruit
Proficiat Jolanda. De productjes ga ik eens bekijken als ik nog eens in Nederland ben.
Dankjewel! ❤️
Proficiat Jolanda. De productjes ga ik eens bekijken als ik nog eens in Nederland ben.
Wat een leuk nieuws! Gefeliciteerd aan jullie allemaal. En wat een leuke match om dan een babylijn te reviewen!
Dankjewel ?
Geweldig nieuws, ook via deze weg gefeliciteerd 😀 En wat leuk, deze producten ga ik begin volgend jaar ook zeker uitproberen bij mijn verse baby 😉
Haha dankjewel!! ?
Wat een gaaf nieuws!! Gefeliciteerd!
Dankjewel!!
Oooooh ik dacht al. Had ze dit al medegedeeld? Ik was ff in de war! Maar yes… gefeliciteerd dus! Echt een babygolf… hihihi!
Ik hoop dat alles goed met je gaat… ???
Dankjewel! Alles gaat heel goed ?
Wat leuk meid!! Van harte gefeliciteerd! -x-
Dankjewel!! ?
Ah wat leeeeeuk! GEFELICITEERD <3
Dankjewel ?
Echt super leuk! Gefeliciteerd nogmaals:-)
Dankjewel! ?
Gefeliciteerd!!
Dankjewel!
Nogmaals gefeliciteerd!! Hihi bij je andere blog was ik al bang dat ik het ergens gemist had;) Maar ik zie dat je het nu officieel aankondigt. Zo leuk! En wat een lekkere producten ook!
Dankjewel!! ?
Gefeliciteerd! Zelf ben ik begin mei uitgerekend van ons 1e kindje en hoorde ik al veel goede verhalen over deze lijn producten. Ik heb er aan geroken en ben om, ik ben van plan om producten uit deze lijn te kopen ipv Zwitsal. Ruikt heerlijk en er zit minder troep in -> beter voor het babyhuidje.
Jij ook gefeliciteerd!! ?