Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

30 juli 2015

Guhl Fris & Luchtig

Guhl introduceert haar nieuwe shampoo, waarmee je haren tot twee dagen lang schoon en fris aanvoelen. Hij heet Guhl Fris & Luchtig en is uitermate geschikt voor haar dat snel vet wordt. De shampoo bevat extracten van het nieuwe superfruit, de yuzu. Dit is een zeldzame citrusvrucht uit Japan met bijzondere eigenschappen. De vrucht staat bol van de vitamine C en dat is niet alleen maar goed voor de gezondheid, maar is namelijk ook in staat om de hoofdhuid effectief te ontdoen van overtollig talg wat je haar vettig maakt en zwaar laat aanvoelen.

Dat vitamine C goed is voor je gezondheid weet iedereen, maar dat het ook een positief effect heeft op je huid is minder bekend. Vitamine C is in staat om overtollig talg van je hoofdhuid zacht maar effectief te verwijderen en voorkomt bovendien dat je huid weer snel vet wordt. De uit Japan afkomstige yuzu vrucht is een nieuw ontdekt superfruit met een zeer hoge dosis vitamine C. Dit unieke ingrediënt zorgt in de nieuwe Guhl Fris & Luchtig voor een gezonde huid en luchtige haren. Je hoofdhuid wordt bovendien intensief verzorgd en de balans wordt hersteld.

DSC_4260Talg is een natuurlijke olie die door de talgklieren geproduceerd wordt. Het is een combinatie van vloeibare en vaste lipiden. Veel anti-vet shampoos wassen alleen de vloeibare lipiden uit het haar, maar laten de vaste lipiden zitten waardoor het haar snel weer opnieuw vet wordt. Dankzij een nieuwe innovatieve technologie verwijdert Guhl Fris & Luchtig ook de vaste lipiden, waardoor het haar langer fris en luchtig blijft. Dankzij deze Automatic Cleansing Technology blijft je hoofdhuid tot twee dagen vrij van overtollig talg en is het haar schoon en vol.

DSC_4271Ik was er erg benieuwd naar, aangezien ik normaal om de dag mijn haren was. Mijn haar wordt heel snel vet, maar misschien ben ik dat ook wel zelf schuld. Ik ga 50x per dag met mijn handen door mijn haren en dat maakt het er natuurlijk niet beter op. De flacon van de nieuwe Guhl Fris & Luchtig shampoo is net zoals alle andere flacons van Guhl. De kleur ziet er fris uit en past ook goed bij de naam en werking van de shampoo. Het product ruikt heerlijk fris. Het bevat een mix van bergamot, citroen en mandarijn met een vleugje witte jasmijn, fresia en roze rozen. Waterlelie zorgt voor een vleugje vrouwelijkheid in de geur.

DSC_4267De shampoo schuimt goed. Je dien hem eerst wat op te schuimen in je handen alvorens je hem aanbrengt op je haren. Masseer hem goed in en spoel goed uit. Het gevoel van de shampoo op je huid is heerlijk. Hij voelt lekker fris en verkwikkend aan (misschien mede door de geur?).Het uitspoelen ging erg goed en vrij snel. Dit ervaar ik wel eens anders bij andere shampoos. Aangezien ik veel en lang haar heb is het uitspoelen wel eens een hele onderneming (niet fijn!). Gelukkig is dat bij deze Guhl Fris & Luchtig niet het geval.

Het lijkt alsof ik mijn haren sneller droog föhn als ik deze shampoo gebruikt heb. Mijn haren voelen erg luchtig aan en heerlijk fris. De shampoo doet bij mij echt wat hij belooft, heerlijk!! Of mijn haren langer vetvrij blijven? Dat valt wel mee, ik heb één dag langer kunnen wachten met wassen.

Guhl Fris & Luchtig shampoo is bijzonder geschikt voor normaal tot snel vet wordend haar. De shampoos van Guhl zijn geconcentreerd, dus een kleine hoeveelheid is voldoende. Ben jij ook benieuwd naar de nieuwe Guhl shampoo? Hij is verkrijgbaar bij de drogist en enkele supermarkten voor €6,40 (200 ml.)

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: hair

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Photo dumb @efteling 2025 ❤️ Het eerste jaar d Photo dumb @efteling 2025 ❤️ Het eerste jaar dat ook Brody helemaal weg is van alle achtbanen en door de aanpassing in lengte van de Baron ook hierin mocht. Ik bleef braaf bij de tas (rugzak) en de rest heeft zich goed vermaakt tijdens die snelle ritjes. Elk jaar weer in de zomervakantie gaan we hierin en altijd is het weer even leuk 😍 Voor dit jaar hebben we het weer gehad, volgend jaar weer! 

#herinneringenmaken #efteling #jarig #pretpark #familytime #qualitytime #gezinmetkinderen #kaatsheuvel #dagjeuit
Ochtendroutine! Al deze fijne gadgets, waaronder Ochtendroutine!

Al deze fijne gadgets, waaronder het geweldige koffieapparaat, de iPad, de PlayStation 5 en de EarPods kun je nu als gratis cadeau uitkiezen bij een nieuw Ziggo abonnement via @meervoordeel.nl Supergaaf!! Naast deze cadeaus zijn er nog veel meer cadeaus om uit te kiezen, zoals een supboard, Nintendo Switch, een robotstofzuiger, tv’s en meer. Snel checken dus en je kunt gaan genieten van jouw nieuwe cadeau!

#ochtendroutine #ziggocadeau #cadeauuitzoeken #MeerVoordeel #ZiggoPS5deal
WIN 🩷 De zomervakantie is hier in het zuiden in WIN 🩷 De zomervakantie is hier in het zuiden inmiddels begonnen, maar dit regenweer vandaag geeft eigenlijk een herfstgevoel. Om de vakantie gezellig door te komen kregen wij het gezellige leesboek en kleurboek van de Squishmallows en het leuke is: ik mag een setje weggeven!! 

Gefeliciteerd @michelle_baeten 

Wanna win?
- Volg @zazazoo.nl 
- Laat weten voor wie je dit wilt winnen

Dinsdag 8 juli wordt de winnaar bekend gemaakt en ontvangt een dm. Succes!!

#squishmallows #winactie #wannawin #giveaway #lekkerlezen #leestip #creatief #kleuren
Overal je auto, fiets, skelter en zelfs caravan po Overal je auto, fiets, skelter en zelfs caravan poetsen? Dat kan nu met de nieuwe @gardena_netherlands AquaClean! Door de pomp is een emmer water genoeg en door de accu ben je niet verbonden met een stroompunt. Super handig nu het campingseizoen is aangebroken. Wil je een grotere klus klaren? Dan kun je hem makkelijk op de buitenkraan aansluiten. 

Er zitten drie soorten sproeiers bij, een accu indicator en een verlengstuk (lans). Echt een top ding!! 

#Gardena #Tuintips #Schoonmaaktips #Cleansystem #Cleaninghacks #gardenaxbuzzador @buzzador
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2025 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring