Onlangs kreeg ik een wel heel interessant pakketje thuis! Wat erin zat? Alle drie de verschillende Ladyshapes. Ken je Ladyshape al? Dit is een handige tool waarmee je je down under heel makkelijk en netjes verzorgd kunt scheren. Huh wat? Ja, down under! Geruime tijd is er niet veel aandacht aan besteed en was het vanzelfsprekend dat er geen haartje meer te zien was. Deze trend is echter nu verleden tijd.
De Ladyshape is een handige tool om je schaamstreek op orde te houden. Hij is verkrijgbaar in drie varianten: de Brazilian, Heart en Triangle. Allen hebben natuurlijk zoals je kunt zien een andere vorm. Voor de rest zijn ze precies hetzelfde en werken ze hetzelfde. Ik was er zeer benieuwd naar. Werkt het wel echt? Het zag er voor mij een beetje te perfect uit, iets wat vaak te mooi om waar te zijn blijkt.
Hoe het werkt? Je plaatst de tool eenvoudig op je venusheuvel. Dit natuurlijk het liefst onder de douche, omdat dit vaak het makkelijkste is met afspoelen. Met de andere hand kun je met één van de bijgeleverde scheermesjes rondom alles wegscheren. Door het anti-sliplaagje op de tool, glijdt deze niet van je huid, ook niet als je scheerschuim of -olie gebruikt. Geadviseerd wordt een haarlengte van minimaal 0.5 cm te hebben. Hierbij is het resultaat mooier en maakt het scheren makkelijker. Maak ook zeker gebruik van de bijgeleverde scheermesjes. Deze zijn rechthoekig en zorgen ervoor dat je goed langs te tools kunt scheren.
De Brazilian is een tool om enkel een dun streepje te creëren. Het is vrij smal, waardoor je goed voorzichtig moet scheren. Als je de tool per ongeluk ook maar een beetje draait is het streepje al weg. Wel geeft deze variant een supermooi en stylish resultaat. Als je het eenmaal een beetje onder de knie hebt, krijg je er vanzelf handigheid in en is het zo gepiept. In het doosje vindt je de tool, twee scheermesjes en een handig waterbestendig opbergzakje. Ook zit er een handleiding bij, welke wel handig is om vooraf even te lezen.
Het Heart sjabloon ziet er erg schattig uit in de verpakking! Ook hierbij zijn twee scheermesjes en een waterbestendig opbergzakje geleverd. Omdat deze tool wat groter van formaat is moet je hem enkel even in elkaar klikken. Dit gaat vrij snel en goed en kun je ook weer goed uit elkaar halen. De Heart tool vond ik persoonlijk wat lastiger bij de uitvoering. Het binnenste hoekje bovenaan het hartje is wat lastiger te bereiken met het scheermesje. Toch lukt dit enigzins wel. Het resultaat? Een lief hartje om je geliefde mee te verrassen!
Als laatste is er de Triangle, een driehoekje zoals de naam als zegt. Ook deze variant dien je vooraf even in elkaar te klikken, waarna je meteen aan de slag kunt. Net zoals de andere sjablonen, bevat ook de Triangle twee scheermesjes en een waterbestendig opbergzakje. De Triangle vond ik zelf het meest makkelijk in gebruik. Dit komt omdat je rondom de tool goed kunt scheren en overal goed bijkomt. Ook is hij wat groter, waardoor een klein misstapje niet zo opvalt.
Natuurlijk plaats ik geen foto’s van het resultaat, dat zou een beetje raar zijn toch? Wel kan ik zeggen dat de Ladyshape erg handig is! In een handomdraai (na even te hebben geoefend) heb je een mooi resultaat met strakke lijnen. Mislukte bikinilijnen zijn hiermee verleden tijd. De Ladyshape is verkrijgbaar via de website. Hij kost € 14.95 per sjabloon en erg fijn, je betaalt geen verzendkosten! Ga jij het uitproberen??
written by