Zazazoo.nl

Lifestyle blog met een beauty, fashion, travel, wonen, kids en nog veel meer.

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

13 oktober 2017

Jean d’Arcel Lash Power Mascara

De naam zegt eigenlijk al alles, de nieuwe Jean d’Arcel Lash Power Mascara moet je wimpers voorzien van power. Hij zou volume geven en optisch langere wimpers met een mooie krul. Natuurlijk klonk mij dat als muziek in de oren, want voor mijn korte rechte wimpers zou dit perfect zijn! Ik heb hem mogen testen en ga je vandaag vertellen of ik er blij mee ben of niet.

Jean D'Arcel Lash Power MascaraDe verpakking is in ieder geval mooi en strak. Niets op aan te merken eigenlijk. Het doosje laat me wat aan Chanel denken, al heeft het geen zilveren details. De huls zelf is zwart met enkel witte opdruk van merk en productnaam. Vrij simpel maar wat mij betreft heeft het verder niets nodig.

Jean D'Arcel Lash Power MascaraHet borsteltje belooft veel. Het is mooi vol en heeft veel haartjes die wat kort op elkaar zitten. Dit soort borsteltjes zijn normaal gesproken perfect voor mijn wimpers. Mits gecombineerd met een goed product separeert het mooi en bij het aanbrengen van twee laagjes hoef je normaal gesproken niet bang te zijn voor plakwimpers.

Jean D'Arcel Lash Power MascaraNormaal gesproken zei ik, want deze Jean D’Arcel Lash Power Mascara heeft me toch echt teleurgesteld. Ik vind het nooit leuk om negatieve reviews te plaatsen, maar wil ook wel eerlijk blijven en als iets niet bevalt dat natuurlijk gewoon kunnen zeggen. Daarvoor bezoeken jullie immers mijn blog, toch? Het valt me dus wat zwaar, maar helaas…deze mascara is het niet voor mij. Zoals je op bovenstaande foto kunt zien lijkt hij wat te korrelen op de wimpers. Ook geeft hij mijn wimpers geen volume en zeker geen krul. Bij het aanbrengen van twee laagjes wordt het echt al moeilijk en gaan mijn wimpers aan elkaar plakken. Ontzettend jammer, want ik had hier stiekem eigenlijk heel veel van verwacht.

Jean D'Arcel Lash Power MascaraZoals je ziet valt de mascara niet zo goed op, terwijl ik toch echt twee laagjes heb aangebracht. Wellicht komt het ook een beetje door de kleur (het is namelijk niet geheel zwart maar antraciet), maar evengoed heeft het weinig voor mijn wimpers gedaan. Wat overigens wel opvalt is dat er hele kleine glittertjes in lijken te zitten. Mocht de mascara wel zijn werk doen is dat natuurlijk erg leuk met het oog op de feestdagen.

Natuurlijk wil ik benadrukken dat ik de mascara niet fijn vind, maar het best zo kan zijn dat hij voor jou wel werkt. Zo zweert de één namelijk bij een product, terwijl de ander het echt totaal niets vindt. De Jean D’Arcel Lash Power Mascara is verkrijgbaar in vier kleuren: antraciet, aubergine, blauw en groen en kost €20,60. Hij is te koop bij de Jean d’Arcel schoonheidsspecialiste. Voor meer info over het merk bezoek je www.jeandarcel.nl.

Heb jij ook wel eens een tegenvallende mascara gehad?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Categorie: eyes, make-up

Previous
Next

Reacties

  1. Marije zegt

    13 oktober 2017 om 05:42

    Zonde dat deze mascara het niet is. Je hoopt toch altijd op een wonder mascara

    Beantwoorden
  2. Babs zegt

    13 oktober 2017 om 07:21

    Jammer, maar ik zie ook dat het niks voor je wimpers doet. Juist goed dat je laat zien dat deze mascara niet de moeite waard van het kopen is, hij is per slot van rekening ook niet echt goedkoop. Je zou dan toch wat beters verwachten voor die prijs.

    Beantwoorden
    • Jolanda zegt

      13 oktober 2017 om 20:29

      Ja klopt, ik persoonlijk wel haha.

  3. Annette zegt

    13 oktober 2017 om 07:49

    Jammer inderdaad, ik heb heel wat mascara’s versleten in mijn leven en daar zaten soms wel eens tegenvallers tussen. Gelukkig komen er bijna dagelijks nieuwe mascara’s op de markt komen 🙂

    Beantwoorden
    • Jolanda zegt

      13 oktober 2017 om 20:30

      Dat scheelt zeker! Ik heb gelukkig ook nog fijne exemplaartjes liggen 🙂

  4. kimmetjekims zegt

    13 oktober 2017 om 08:35

    Wat een fijne, eerlijke review! Jammer dat het niks met je wimpers doet, want zo ziet het er ook uit.. Gelukkig is het niet de enige mascara en zijn er nog zoveel meer die waarschijnlijk wel fijn voor je zijn!

    Beantwoorden
    • Jolanda zegt

      13 oktober 2017 om 20:30

      Oh ja zeker hoor! Ik heb nog een aantal fijne mascara’s liggen die ik veel gebruik

  5. Sonja zegt

    13 oktober 2017 om 19:57

    Oooh bummer! Wel fijn dat je zo eerlijk bent! En wellicht zoekt iemand juist deze natuurlijke look… toch?

    Beantwoorden
    • Jolanda zegt

      13 oktober 2017 om 20:31

      Dat zou zeker heel goed kunnen. Voor een naturel look is deze mascara perfect.

  6. Natascha - BeautyOpinie zegt

    14 oktober 2017 om 11:11

    Ai, ik zag bijna niet dat je mascara op had haha. Ik snap dat dit niet het resultaat is wat je zoekt 😉 Ik had het laatst ook een met een goedkope mascara maar dan vind ik het net even wat minder erg 😉

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

zazazoo blog

Instagram

Valentine’s Day Jewelry Giveaway! ❤️ Als ik Valentine’s Day Jewelry Giveaway! ❤️

Als ik ergens blij van word zijn het de sieraden van KAYA Sieraden wel. Mijn collectie is inmiddels weer flink gegroeid en bestaat uit gepersonaliseerde armbandjes, kettingen en een mooie ring. Helemaal leuk: wanneer je nu een bestelling plaatst vanaf €20 krijg je er het mooie Valentijnshartje armbandje gratis bij! De actie loopt van vandaag 30 januari t/m 14 februari.

Om mijn liefde voor dit merk te delen mag ik iemand blij maken met €30 shoptegoed! Hiermee kun je zelf jouw sieraad kiezen en eventueel laten personaliseren, want juist dit laatste doen ze zo goed bij KAYA! 

Wat moet je doen?
- Volg @kayasieraden en @zazazoo.nl en save deze post. 
- Een reactie achterlaten vinden we altijd leuk!
- Delen in jouw story wordt gewaardeerd maar is niet verplicht.

Meedoen kan t/m zondag 5 februari. Maandag 6 februari wordt de winnaar bekendgemaakt en ontvangt een DM. Succes!

#kayasieraden #giveaway #winnen #winactie #sieraden #jewelry #armbandje #bracelet #cadeautje #valentijnsdag #valentijn #valentinesday #valentijnwinactie #armbandcadeau #verwennerij #goud #zilver #gepersonaliseerd #persoonlijk #graveren #jouwnaam #initiaal #loveit #sieradendetails #jewelrylover
Almost weekend!! Wij hebben voor het eerst in lan Almost weekend!!

Wij hebben voor het eerst in lange tijd en het laatst komende tijd helemaal niks op de planning staan. Heerlijk!! Ik wil dus wat aanrommelen in huis en proberen te relaxen en niks doen. Vooral dat laatste is lastig 😅

Heb jij plannen voor het weekend?

📸 by @beafitmom.nl ❤️

#weekend #weekendvibes #weekendplans #weekenplannen #mallorca #summer #sea #zee #zon #zonzeestrand #genieten #ootd #zomer #summertime #summervibes #mallorcaisland #mallorcagram #retreat #fashionshoot #fashioninspo #blonde #seafront #loveit
Happy place! ❤️ Reizen, er bestaat niks leuke Happy place! ❤️

Reizen, er bestaat niks leukers dan dat 😍 Ik hou van de wereld ontdekken, nieuwe plekken zien en cultuur snuiven. Met de kinderen is dat niet altijd handig en daarom is af en toe een citytrip met z’n 2 zeker fijn. Afgelopen herfst waren we in Rome. Ik bezocht deze stad voor de 2e keer en ben er helemaal verliefd op!

Reis jij graag?

#travel #rome #travelphotography #travelinspiration #traveling #reisinspiratie #citytrip #romeitaly #romecity #vatican #vaticaanstad #vaticancity #stpietersplein #loveit #travelgram
Samen met de liefste! 🥰 Sinds onze @casarosare Samen met de liefste! 🥰

Sinds onze @casarosaretreat hebben we er een fijne vriendschap bij @beafitmom.nl ❤️ 

#beafitmom #vriendschap #casarosa #friends #friendship #loveyou #special #reallife #casarosa #retreat #retraite #you #beyou
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids kruidvat lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review scrub serum shampoo skin speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beschuitmetmuisjes
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo.nl· Hello You Designs· Privacyverklaring

Ga naar mobiele versie