Al een hele tijd mag ik trots samenwerken met Labo-Noir, de (web)winkel als het gaat om luxe niche merken geuren en verzorging. Zij hebben sinds kort ook het vrij nieuwe merk Kinetic Perfumes. Vandaag ga ik je er wat meer over vertellen en deel ik mijn eerste ervaring met de geuren van Kinetic.
Kinetic Perfumes
Het Spaanse merk Kinetic Perfumes komt oorspronkelijk uit Barcelona. Dit luxe en niche merk streeft ernaar om te inspireren, herinneringen te geven en emoties vast te leggen in een geur. En dat doen ze goed, want ik heb hun geuren mogen proberen (daarover zometeen meer). Wat achtergrond informatie over kinetisch waaraan het merk zijn naam te danken heeft: kinetisch is overal. De geur die we dragen en het beweeglijke van zijn moleculen is een vorm van kinetische energie. Allemaal kennen we wel die geurherinneringen. Je draagt bijvoorbeeld een bepaalde geur tijdens een gebeurtenis en wanneer je jaren later diezelfde geur ruikt denk je daar automatisch weer aan terug. Heel mooi vind ik dat en dat is ook meteen de reden dat ik voor elke vakantie een nieuw parfum koop. Zo krijgt elke bestemming een eigen geur dat, wanneer ik hem thuis draag, ik weer meegevoerd word naar die fijne plekken.
De geuren van Kinetic Perfumes
De niche geuren van Kinetic zijn natuurlijk, zoals we gewend zijn van niche geuren, vrij kostbaar. Gelukkig is daar een oplossing voor, want met de Discovery Box kun je de zes geuren van het merk die Labo-Noir verkoopt proberen. Je krijgt ze thuis in een luxe doosje met daarin de 6 verschillende testers. Ik vind dit super, want zo kun je het eerst proberen voordat je een fullsize koopt. Natuurlijk heb ik ze allemaal geprobeerd en mijn favoriet is toch wel Aura! Wat een geweldige geur!!
De geuren van Kinetic komen in mooie luxe flacons met een inhoud van 100 ml. en kosten €159,- tot €179,-. Je kunt ze kopen bij Labo-Noir in Bussum of bij hun online bestellen op labo-noir.com.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –
written by