Eén van de belangrijkste dingen als het gaat om huidverzorging is toch wel reiniging. Vaak wordt het onderschat, maar het reinigen van de huid is oh zo belangrijk. Doe je dit niet of te weinig? Dan heeft een verzorging smeren niet veel nut. Louis Widmer komt met een heerlijke reinigingslijn met daarin 4 producten voor een complete reinigingsroutine.
Ik merk het echt aan mijn huid als ik niet goed genoeg reinig. Onzuiverheden komen dan al snel tevoorschijn en veroorzaken puistjes en een doffe teint. Ook met het mondmaskertijdperk waarin we leven spelen bacteriën een grote rol en is het belangrijk om elke dag tweemaal te reinigen. De producten van Louis Widmer helpen je huid optimaal en op milde wijze te reinigen en zijn 100% vegan.
Louis Widmer Oogmake-up Reiniging Waterproof
Draag jij elke dag mascara? Ik kan er niet meer zonder. Zelfs een zwarte eyeliner behoort tot mijn dagelijkse make-uplook. Normaal gesproken draag ik een gewone mascara, maar in de zomer kies ik vaker voor een waterproof mascara. Deze Louis Widmer Oogmake-up Reiniging Waterproof zorgt ervoor dat op milde wijze alle waterproof make-up verwijderd wordt. Het is een twee fasen formule, wat betekent dat je het even goed met schudden voor gebruik. De plantaardige olie squalaan is niet vet en verzorgt, verzacht en beschermt de tere huid rondom de ogen. Ook bevat het panthenol dat de vochtretentie verbetert, beschermt tegen irritaties en de huid verzacht.
Na even goed geschud te hebben breng je de reiniger aan op een wattenschijfje. Ik laat het vervolgens altijd een paar seconden op mijn ogen weken en veeg het dan naar de zijkant weg. De meeste make-up is dan weg. Na nog een keer herhaald te hebben is alle make-up weg en voelt de huid rondom de ogen comfy aan. Sommige van deze producten zorgen ervoor dat je ogen uitdrogen, maar deze doet dat gelukkig niet. Het is vrij van parfum en kleurstoffen en geschikt voor mensen met gevoelige ogen of contactlensdragers. Een flacon van 100 ml. kost €13,50.
Louis Widmer Reinigingsmelk
Een reinigingsmelk gebruik ik niet zo heel vaak. Toch werkt dit vaak heel goed en verzachtend voor gevoelige huidjes. De melk bevat o.a. panthenol dat verzacht. Allantoïne hydrateert de bovenste huidlagen, waardoor dat trekkerige gevoel weggaat. Amandelolie heeft een verzorgende en beschermende werking en vitamine E neutraliseert schadelijke gevolgen van vrije radicalen.
Het is een olie in water emulsie en voelt daardoor onwijs zacht aan op de huid. Ik breng het tegenwoordig aan i.c.m. een reinigingstool en juist daarmee is een reinigingsmelk ideaal. Het voelt heel fijn aan, reinigt helemaal prima en de huid voelt erna zacht aan. Fijn is de heerlijke zachte en verzorgende geur. Het laat me ietwat aan mijn oma denken, maar wel in positief opzicht 😉 Een flacon heeft een inhoud van 200ml. en kost €14,90.
Louis Widmer Gezichtspeeling
Een peeling, oftewel scrub, is een product dat ik heel graag gebruik. Het verwijdert dode huidcellen en als je een goed exemplaar te pakken hebt verzorgt het ook nog eens de huid. Deze gezichtspeeling van Louis Widmer is zo’n topper, want naast een peeling bevat hij verzorgende elementen als panthenol (verzacht), jojobaolie (biologische peeling), biostimulatoren en ureum (hydrateren).
De textuur is als een gel met fijne korreltjes. Deze zijn gemaakt van in water oplosbaar en biologisch afbreekbaar Polycaprolacton. Je brengt het moeiteloos aan op de huid en masseert het even lekker in. Erna spoel je het makkelijk af en dode huidcellen zijn verwijderd. Tevens stimuleert de peeling de doorbloeding van je huid wat resulteert in een stralende huid met die natuurlijke mooie glow. Bij een vette of gemengde huid kun je deze peeling 2-3 keer per week gebruiken, een normale huid 1-2 keer en een droge en zeer droge huid 1 keer per week. De peeling komt in een tube van 50 ml. en kost €14,90.
Louis Widmer Tonic
Tot slot kun je goed nareinigen met een tonic. Zeker bij het veelvuldig dragen van een mondmasker is dat geen overbodige luxe. Deze tonic van Louis Widmer is mild, bevat geen alcohol en is geschikt voor alle huidtypes. De toegevoegde biostimulatoren verhogen het vermogen om vocht in de huid vast te houden. Panthenol en aloë vera verzachten een geïrriteerde huid.
De tonic is als een soort water. Je brengt het dan ook makkelijk aan met een wattenschijfje. Ook deze ruikt weer heerlijk. Een tonic kan je huid wel eens uitdrogen, maar deze doet dat absoluut niet. Sterker nog…de huid is heerlijk zacht. Ook zorgt de tonic ervoor dat verzorgende crèmes die je erna aanbrengt beter hun werk kunnen doen. Je kunt de tonic dagelijks gebruiken na bijvoorbeeld de reinigingsmelk. Een flacon van 200 ml. kost €14,90.
Al deze nieuwe reinigingsproducten van Louis Widmer zijn verkrijgbaar via de geselecteerde Louis Widmer verkooppunten, zie Louis-widmer.nl. Ik ben erg blij met elk product en kan het je zeker aanraden!
Waarmee reinig jij jouw huid?
– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by