Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

15 augustus 2017

Jouw Marktkraam Maastricht: tussenstand opbrengst en verkochte spullen

Zoals jullie misschien al wel gelezen hebben, heb ik een kraam in de Jouw Marktkraam vestiging in Maastricht. Eind deze week loopt mijn periode af en afgelopen vrijdag heb ik nog even een bezoekje aan mijn kraam gebracht. Wat heeft het in twee weken tijd al opgebracht, hoeveel items heb ik verkocht en wat zijn de opbrengsten? Vandaag vertel ik het je allemaal!

Nog een klein weekje te gaan, maar stiekem ben ik eigenlijk al heel blij. Vorige week bij mijn eerste post hierover stond mijn teller op €64. Aangezien kraamhuur voor drie weken €70,- kost had ik dat er dus nog niet uit. Nu…een week later is er ontzettend veel verkocht! Afgelopen vrijdag ben ik dan ook een kijkje gaan nemen en heb ik spulletjes meegenomen om mijn kraam aan te vullen.

Jouw Marktkraam MaastrichtDit was hoe ik mijn kraam aantrof. Het lijkt nog vrij vol, maar toch is er ontzettend veel weg. Zo heb ik mijn twee paar schoenen verkocht, kleding van mijzelf en Benthe, telefoonhoesjes en heel veel sieraden! Na iets meer dan twee weken heb ik 71 (!!!!) items verkocht en staat de teller op €120,50!! Mijn kraamhuur heb ik er dus al zeker uit en de winst kan alleen maar meer worden.

Kraamhuur duur? Nee joh!!

In mijn vorige post over mijn ervaring met Jouw Marktkraam Maastricht kreeg ik een reactie over de prijs van een kraam. Deze kost namelijk €70,- voor drie weken. Dat lijkt heel veel, maar als je nagaat hoeveel een kraampje bij bijvoorbeeld een rommelmarkt kost weet je dat het eigenlijk een hele mooie prijs is. Voor €70,- krijg je namelijk drie weken lang een hoge kraam op een a-locatie in Maastricht. Jouw Marktkraam Maastricht ligt namelijk in de Jodenstraat, wat een zijstraat is van de Grote Staat. Dit is weer één van de grote shopping straten van de stad. Omdat ik heel veel items verkoop van €1,- kost het veel moeite om de kraamhuur eruit te halen, maar normaal gesproken verkoop je duurdere items in je kraam. Ik moet namelijk echt van deze spulletjes af dus ben al blij met de winst die ik nu heb gemaakt.

Jouw Marktkraam MaastrichtIk heb nog een paar dagen te gaan en hopelijk loopt mijn bedrag nog wat op, al moet ik zeggen dat ik nu zeker al tevreden ben! Mocht je zelf nog in Maastricht komen voor aanstaande vrijdag, bezoek dan zeker eens mijn kraampje!!

Wat vind jij van mijn opbrengst tot nu toe?

– samenwerking –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: lifestyle

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Mijn nieuwe haarroutine in samenwerking met @haibu Mijn nieuwe haarroutine in samenwerking met @haibu_nl . Sinds kort gebruik ik de producten van Kevin Murphy en wat zijn deze fijn. Met name voor beschadigd of behandeld haar (ding ding ding) is dit echt top. Mijn haar herstelt goed, wordt lekker zacht en gevoed en ziet er stukken gezonder uit. Dikke aanrader dus! Bij HAIBU shop je sowieso hele fijne merken en producten voor je haren. Ook hebben ze het prijsfestival, waardoor je ook nog eens goedkoper uit bent. Shop tipje!

#Haibu #hairroutine #haarverzorging #KevinMurphy #gezondeharen
Winnen voor papa!! 💯 Namens Kaya Sieraden, mijn Winnen voor papa!! 💯 Namens Kaya Sieraden, mijn favoriet binnen sieraden en mooie persoonlijke cadeaus, mag ik iemand heel blij gaan maken met deze prachtige gepersonaliseerde armband voor papa voor Vaderdag! 

Je kunt de bedels laten graveren voor die persoonlijke noot. Ik vind hem prachtig en super stoer. 

Gefeliciteerd @ky.rrrr ❤️

Hoe maak je kans?
- Volg @zazazoo.nl en @kayasieraden 
- Tag iemand die dit ook wilt winnen 

De winnaar wordt 10 juni bekend gemaakt en ontvangt een dm. Succes!!

#vaderdag #kayasieraden #persoonlijkecadeaus #cadeauinspiratie #armbandvoorhem #winactie
Jij bent de held in mijn verhaal, jij bent altijd Jij bent de held in mijn verhaal, jij bent altijd sterk en nooit saai. Jij, met een lach en een groot hart. Jij staat steeds voor mij paraat. 

Nog even en dan is het vaderdag en speciaal voor alle papa’s mag ik namens Notino deze heerlijke Stronger with YOU parfum van @giorgioarmani weggeven. Hoe maak je kans?

Gefeliciteerd @freyadujardin ❤️

- volg @zazazoo.nl en @notino_nl 
- laat in de comments jouw mooiste herinnering met je vader achter 

De winnaar wordt op 11 juni bekendgemaakt en ontvangt een dm. Succes!!

#vaderdag #papa #vierhetleven #familyfirst #qualitytime
De snoepjes van @ahead_nl doen niet onder voor hun De snoepjes van @ahead_nl doen niet onder voor hun suikerrijke concurrent. Lekker en goed toepasbaar in een gezonde leefstijl! Benieuwd? Met de code launchjolanda20 krijg je 20% korting op jouw bestelling!!

#ahead #gummies #verantwoord #verantwoordgenieten #verantwoordsnoepen #snoepje
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2025 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring