Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

4 maart 2020

Mijn badmode wishlist 2020

Nu het bijna lente is en de zomer steeds meer in zicht komt is het tijd om te gaan shoppen voor een nieuwe bikini of badpak. De nieuwe collecties hangen net pas vers in de winkel dus nu heb je nog alle keuze. Zelf vind ik het altijd moeilijk om nieuwe badmode te shoppen, maar dit jaar heb ik er een aantal hele leuke gezien en wordt het kiezen nog moeilijk.

1. Stripes

SeafollyEigenlijk heb ik streepjes in bikini’s altijd vermeden. Waarom? Ze maken je soms optisch breder dan dat je bent en omdat ik dikkere benen had pakte dat voor mij niet goed uit. Nu mijn benen een stuk dunner zijn, zijn streepjes geen probleem meer. Deze Seafolly Go Overboard bikini met blauw/witte streepjes is superleuk! Het broekje heeft een wat bredere band en de top is een haltermodel. Het stof is wat ribachtig, heel mooi! Je gaat dit stof overigens regelmatig terugzien bij de badmode van dit jaar.


2. Banana Moon

Banana MoonOke, mijn ontdekking van dit jaar zijn toch wel de bikini’s van Banana Moon. Ik kende het merk tot voor kort nog niet, maar wat hebben zij leuke bikini’s zeg! Denk aan bloemenmotiefjes, felle kleurtjes, colour blocking, luierpaardprintjes etc. Deze Iranja Bosco bikini vind ik super en ga ik denk ik zelf kopen. Hij bestaat uit een triangeltop en een broekje met strikjes aan de zijkant. De combinatie van luipaardprint en bloemen vind ik fantastisch. Hij lijkt me ook echt heel gaaf bij een gebruinde huid!


3. Safari

SeafollyAnimal print blijft hot en ik vind het super. Ik draag het heel erg graag en zou dat deze zomer ook graag in mijn badkleding laten terugkomen. Deze Seafolly Safari bikini is top. De bikinitop ziet er wat sporty uit en het broekje heeft een mooi detail in het midden. Voor deze bikini moet je wel iets voorgebruind zijn vind ik, want bij een bleke huid laat het je flets uitzien.


4. Badpak

AubadeIk heb nog nooit een badpak gehad, maar elk jaar weer twijfel ik of ik er een zal kopen. Badpakken zijn namelijk weer helemaal in! Dit Aubade Sublime badpak heeft een one shoulder model en is ontzettend mooi. Door de kleuren is het vrij neutraal en de vorm doet goed voor je silhouet.


5. Rood

Prima DonnaWat ik tot slot heel erg mooi vind is een rood badpak. Je maakt er echt een statement mee. Kies dan wel voor een mooie voorgevormd badpak zoals deze Prima Donna Twist Sahara. Ook deze heeft een soort van ribstof en is afgewerkt met metalen details op de schouderbandjes. Supermooi en lekker luxe! Bij het middel heeft hij nog een band die niet al te opvallend is, maar erg wel voor zorgt dat het gehele badpak geen groot vlak is. Ik vind hem heel classy.

Voor mij wordt het nog moeilijk kiezen, al heb ik wel een sterke voorkeur voor de Banana Moon bikini. Alle badmode items uit dit artikel zijn super en het liefst heb ik ze dan ook allemaal. Ze zijn overigens allemaal verkrijgbaar bij de Bijenkorf. Binnenkort zul je op iIstagram mijn nieuwe aanwinst zien en zie je op welk item de keuze is gevallen 🙂

Welke bikini of welk badpak springt er voor jou het meeste uit?

– samenwerking –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: fashion

Previous
Next
Zazazoo lifestyle blog

Winkelwagen

Instagram

Afgelopen tijd zijn er weer heel wat toffe reviews Afgelopen tijd zijn er weer heel wat toffe reviews voorbijgekomen op de blog! Ontdek ze allemaal via de swipe 👉🏼 Via de link in bio lees je ze allemaal 🫶🏻

@guess @janzen.official @yvesrochernl @marisglowbeauty @theordinary @weledabenelux @roborockbenelux @growth_bomb_benelux @collistarbenelux @loveli_care @cuisinart_europe @absolution_cosmetics @manucurist @4711nl @jeanpaulgaultier @drhauschka.nl @lorealparis #beautyreviews
Mijn favoriete SPF voor elke dag! ☀️ Zeker nu het Mijn favoriete SPF voor elke dag! ☀️ Zeker nu het zomerweer gaat beginnen deze week is een hoge SPF in je Moisturizer een must! Deze van @paulaschoice is favoriet, hij is namelijk heel dun en smeert fantastisch! Met mijn code D10-RR92N6QKRV krijg je extra korting op jouw Paula's Choice bestelling. ☀️

Wat is jouw favoriete dagelijkse SPF?

#paulaschoice #paulaschoiceinsiders #spfisyourbff #spfskincare #beautytip
Glow met MAY ✨ We kennen MAY Cosmetics natuurlijk Glow met MAY ✨ We kennen MAY Cosmetics natuurlijk allemaal wel van de Changing Foundation die zich aanpast aan elke huid, maar ze hebben nu veel meer moois. Deze Shimmer Stick is nieuw en komt in meerdere kleuren. Ik ontving de bruin/gouden kleur Sienna, welke perfect is voor de zomer. Hiermee maak je die mooie glow op bijvoorbeeld je wangen, onder je wenkbrauw en zelfs als oogschaduw. Lekker multifunctioneel, ideaal om straks je tan mee te accentueren. Wil je hem zelf ontdekken? Check @getmaycosmetics en gebruik de code JOLANDA15 voor extra korting! 

#maycosmetics #shimmerstick #sunglow #mua
Winnen!! Retteketet. Ons bed is van....🧡🦁 Haha ho Winnen!! Retteketet. Ons bed is van....🧡🦁

Haha hoe leuk is dit, @beter_bed komt terug met hun oude vertrouwde slogan Retteketet...

Wij hebben 16 jaar geleden ons bed er gekocht en ook een paar jaar geleden nieuwe matrassen. Nog steeds heel blij mee. Voor nu gaan we juichen voor Oranje, juich je ook mee? 

🧡 Deel deze post en geef een reactie en maak kans op dit te leuke Retteketet shirt. Leuk detail: op de achterkant staat: Oranje is aan zet! 🧡

De winnaar wordt zondag bekendgemaakt en ontvangt het shirtje zsm thuis!!

#retteketet #beterbed #nospon #giveaway #worldcup2026
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2026 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring