Ben je gek op zeepjes? Dan zijn deze Molton Brown Scented Solid Soaps een dikke tip. De solid soaps van het merk zijn super-de-luxe en geweldig voor je huid. Daarnaast geven ze een heerlijke geurbeleving voor dat echte verwenmomentje thuis in je badkamer.
Molton Brown Scented Solid Soaps
Molton Brown voegde eerder dit jaar de Scented Solid Soaps toe aan hun groeiende selectie met verfijnde, duurzame oplossingen in vrolijke pasteltinten. Perfect voor de lente natuurlijk! De Molton Brown Scented Solid Soaps collectie bestaat in totaal uit drie geuren. De multifunctionele zepen zijn alledrie hetzelfde en zijn ontwikkeld voor zowel je handen als je lichaam. Ze komen in prachtige pasteltinten die het geweldig doen op je badkamer. De iconische geuren zijn niet nieuw, maar komen uit de bestaande geurcollecties van het merk. Het zijn ware toppers, namelijk Orange & Bergamot, Delicious Rhubarb & Rose en Fiery Pink Pepper.

Elke zeep is verrijkt met hydraterende sheaboter en jojoba-olie. Hier wordt je huid heerlijk zacht van. De zepen zijn drie keer gemalen om luchtbellen en overtollig water te verwijderen, waardoor je het meest zachte en romige schuim krijgt. Ik kreeg de heerlijke Fiery Pink Pepper zeep toegestuurd en dit is echt een van mijn meest favoriete geuren. Het ruikt heerlijk zoet, zacht en vrouwelijk. Het doosje waarin de zeep komt is luxe en bevat een mooie reliëf. De zeep zelf is rond en wat plat, perfect om na gebruik op een mooi schaaltje te leggen. Hij is tevens ook best groot, zodat je er lekker lang van kunt genieten.
Vriendelijker voor de planeet

Met een gereduceerde waterformule is de collectie een fijne aanvulling op ieders milieubewuste huishouden. Molton Brown heeft de zepen geformuleerd met behulp van duurzaam geproduceerde, RSPO-gecertificeerde palmolieafgeleiden en, net als alle andere producten, zijn ze 100% dierproefvrij en gemaakt in Engeland in de koolstofvrije productiefaciliteit. Bovendien zijn de geparfumeerde zepen verpakt in plasticvrije, recyclebare doosjes die voor 50% zijn gemaakt van gerecyclede materialen om afval te verminderen. De zepen kosten €25,- per stuk voor 150 gram.
Deze nieuwe Perfumed Soap-collectie van Molton Brown is verkrijgbaar bij o.a. Skins Cosmetics, De Bijenkorf, Babassu en online. Welke geur zou jij het liefst willen hebben?
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by