CreaChick, mocht je haar nog niet kennen, zoek haar dan zeker eens op op YouTube. Zeker wanneer je graag creatief bezig bent is zij superleuk om te volgen en te kijken. Maris, oftewel CreaChick maakt de mooiste tekeningen en andere knutsels en inspireert alle creatievelingen met supertoffe ideeën. Deze zomer komt ze met Het grote CreaChick vakantieboek en wij hebben hier thuis een dame die daar heel erg blij van wordt! In deze recensie vertel ik er meer over en deel ik onze ervaring.
Het grote CreaChick vakantieboek
Wat een verrassing toen dit te leuke boek binnenkwam! Hier thuis worden de filmpjes van CreaChick echt grijsgedraaid. Ik moet eerlijk toegeven dat ook ik dit erg leuk vind. Het is heerlijk om naar te kijken en om je door te laten inspireren. Ondertussen heeft Benthe al best veel items van CreaChick, want Maris heeft haar eigen merchandise/boeken. Nieuw is dus dit grote CreaChick vakantieboek.

Het boek staat vol met puzzels, spelletjes, vrolijke quizzen en toffe creatieve opdrachten om je vakantie onvergetelijk mee te maken. Fijn nu de meivakantie in volle gang is, maar ook zeker met het oog op de zomervakantie is dit boek een dikke tip. Neem het mee in de auto voor onderweg of in het vliegtuig en de reis vliegt voorbij. Ook thuis is dit boek een heerlijke bezigheid! Erg leuk zijn de creatieve opdrachten, waarbij je enkel een paar potloden nodig hebt en het maken van je eigen tekeningen.

Zowel de kaft als de inhoud van het boek is super vrolijk en kleurrijk, precies zoals we gewend zijn in de stijl van CreaChick. Hiermee is het superleuk om cadeau te geven en te krijgen. Uiteraard heb ik het boek hier al helemaal doorgebladerd en gecheckt en ik zou er het liefst zelf in beginnen te tekenen en spelen. Toch ga ik dit bewaren voor Benthe om aan haar te geven wanneer we op vakantie gaan. Zo heeft ze er onderweg en op de plek van bestemming lekker veel plezier van.

Met het nieuwe grote CreaChick vakantieboek heeft je kind een zomer vol plezier en creativiteit te pakken. Het boek is een paperback en kost €14,99. Het is verkrijgbaar bij de boekwinkels en online te bestellen via Bol.com. Er staan genoeg puzzels, opdrachten en meer in om de hele zomer mee vol te krijgen. Succes verzekerd dus!
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by