Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

7 september 2022

Nieuw in Nederland: Faace!

Sinds kort is Nederland weer een nieuw skincare merk rijker. FAACE is namelijk verkrijgbaar hier in NL en daar worden onze huidjes maar wat blij van. Het vegan huidverzorgingsmerk bestaat uit duurzame maskers en cleansers die zijn ontwikkeld voor ‘skin disrupted by life’. De producten zijn lekker effectief, maar ook heel eenvoudig in gebruik. Wat willen we nog meer? Juist, een review ervan!

FAACE

FAACE

De producten van het merk worden gemaakt in Engeland, zijn vegan en dierproefvrij. Bovendien zijn de tubes gemaakt van gerecycled materiaal. Het merk FAACE bestaat uit vier gezichtsmaskers (Period, Tired, Menopause en Sweaty FAACE) en twee reinigers (Dirty en Dull). De maskertjes voelen aan als een sheet masker, maar dan zonder de niet-duurzame sheet. Natuurlijk laat ik jullie vandaag wat producten van dit merk zien, namelijk twee maskertjes en een cleanser! Goed om te weten trouwens: dit merk is zowel voor mannen als voor vrouwen geschikt!

FAACE

De producten van FAACE zien er geweldig uit. Het is lekker kleurrijk en daardoor opvallend. Verder zijn de tubes heel eenvoudig en juist dat maakt het zo mooi. Ieder masker bestaat uit een cocktail van effectieve, goed geteste en natuurlijke actieve ingrediënten waarmee de betreffende huidproblemen kunnen worden aangepakt.

Period FAACE

FAACE

Period FAACE is een maskertje dat is ontwikkeld om de hormonale huid te helpen. Het pakt puistjes aan, hydrateert droge plekjes, kalmeert ontstekingen en verkleint poriën. Precies wat zo goed bij mijn huid past!! Het product is ideaal voor die ene periode in de maand, maar natuurlijk ook ervoor en erna wanneer je huid erom vraagt. De formule bevat hyaluronzuur, groene thee, lavendel en witte wilg. Het brengt aan als een dunne gel die je even zijn werk laat doen en het spoelt ook weer heel makkelijk af. Na een tijdje gebruiken merk je dat je huid hier lekker van opknapt. Het ruikt overigens lekker kruidig met een heel klein beetje lavendel! Period FAACE kost €32,- voor een tube van 100 ml.

Tired FAACE

FAACE

Tired FAACE is een fijn maskertje om de vermoeide huid weer lekker op te peppen. Het geeft je huid weer die fijne mooie natuurlijke glow en exfolieert de huid zachtjes om zo dode huidcellen te verwijderen. De geltextuur werkt heerlijk verkwikkend. Ook de geur hiervan is wat kruidig, iets wat ik wel lekker vind. De formule bevat o.a. aloe vera, cafeïne, vitamine c, melkzuur, granaatappel en rozenbottel. Ik vind dit heerlijk om in de vroege ochtend te gebruiken! Dit maskertje kreeg ik in een 30 ml. formaat, maar is te koop voor €32,- voor 100 ml.

Dirty FAACE Cleanser

FAACE

Tot slot laat ik jullie nog een fijne cleanser zien, namelijk de Dirty FAACE Cleanser. Deze is gemaakt om de huid te reinigen en te verzorgen. De formule bevat kokosvetzuren, rozenwater en aloe vera, benzoëzuur, grapefruitpitolie en zink. Het heeft een fijne geltextuur dat moeiteloos onzuiverheden verwijdert, maar ook make-up en SPF. Door de zuiverende, kalmerende en hydraterende ingrediënten werkt het ook nog eens lekker verzorgend door op je huid. Deze cleanser is geschikt voor alle huidtypes en laat je huid heerlijk zacht en schoon aanvoelen. De cleanser kost overigens €31,- voor 100 ml.

Mooi is dat FAACE via Hey Girls voor elke verkochte Period Faace een menstruatiekit doneert aan vrouwen die hier geen toegang toe of geen geld voor hebben. Een deel van de opbrengst van Menopause Faace wordt gedoneerd aan The Menopause Charity. De producten van FAACE zijn verkrijgbaar bij Bioplaneet.nl.

– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

FAACE
Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: face, skin

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Wees dankbaar voor elke schoen die jou heeft wille Wees dankbaar voor elke schoen die jou heeft willen dragen. ✨

Het motto van schoenencoach Els Schubbé van @vanharenschoenen ❤️ Ik ben het daar wel mee eens, want je schoenen brengen je immers overal. Zo brachten deze twee leukerds me vorige week maandag naar Antwerpen. Samen met @beafitmom.nl hebben we een gezellige dag gehad!

Swipe voor het tweede paartje! Welke vind jij het leukst? 

#vanharen #vanharenschoenen #schoenen #sneakers #vanharensneakers #nieuw #newshoes #shoeinspiration #schoeninspiratie #sneakerseizoen #schoeneninspo #outfit #antwerpen #dagjeuit #genieten #gezellig #discoverunder5k #outfitinspo #outfit35+ #qualitytime #dagjeweg
Paasontbijt inspiratie! Bij @coopsupermarkt kun Paasontbijt inspiratie! 

Bij @coopsupermarkt kun je terecht voor de lekkerste dingen. Denk aan heerlijke jam, aspergeham, vers brood en andere lekkernijen. Hoe ziet jouw Paasontbijt eruit?

#coopsupermarkten #ad #pasen #ontbijt #paasontbijt #inspiratie #paasinspiratie #pasen2023 #foodinspo #foodie #lekkereten
A day in Antwerp with @beafitmom.nl 😍 Wat was h A day in Antwerp with @beafitmom.nl 😍 Wat was het gezellig! We hebben wat gewinkeld, gelachen, lekker gegeten en natuurlijk veel toffe outfit foto’s gemaakt! Onderweg gebruikte we het fijne handzame @niveanederland Wrinkle Filler Serum. Het past in elke handtas en werkt vrijwel onmiddellijk. Zo kun je on the go lekker smeren! 

Bedankt Nivea voor deze geweldige dag 💙

#nivea #antiwrinkle #antirimpel #skincare #instaskin #beafitmom #antwerp #antwerpenhotspot #huidverzorging #dagjeuit #treinreizen #gezelligheid #friendship
#ad Zin in de zon! Met deze drie fijne producten u #ad Zin in de zon! Met deze drie fijne producten uit de Brazilian lijn van @treaclemoon_benelux krijg je meteen dat instant zomergevoel! ☀️ 

@happylife_pr 
#treaclemoon #treaclemoonangel #skin #skincare #skincaretips #brazilian #body #bodypositive #bodyscrub #showergel #bathtime #metime #bathgel #handcream #handcare #genieten
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beschuitmetmuisjes
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring

Last Updated on 25 februari 2023 by Jolanda Janssen