Mádara komt dit voorjaar met een lekker veelzijdig en nieuw serum, namelijk het Mádara Botanic Niacinamide Alternative 5 in 1 Serum. Het serum is ontwikkeld voor een verbeterende huidtextuur en om oneffenheden te corrigeren. Hiermee krijg je een mooie egale huid, ook van dichtbij. Benieuwd? In deze review lees je er meer over.
Mádara Botanic Niacinamide Alternative 5 in 1 Serum
Gooi die presets en die filters maar van je smartphone, want met dit nieuwe Mádara Botanic Niacinamide Alternative 5 in 1 Serum heb je deze niet meer nodig. Dit serum zorgt er namelijk voor dat jouw huid stralend en mooi egaal oogt, ook wanneer je van dichtbij kijkt. Het serum is gemaakt van plantaardige werkstoffen en bevat een uniek complex met niacinamide-alternatief op basis van verhelderende en evenwicht herstellende extracten van rode en bruine algen en rozenmirte. Dit is net zo effectief als de reguliere niacinamide. Verder bevat de formule nog extracten van mos, korstmos en jeneverbesstamcellen welke verzachtende en antioxiderende eigenschappen hebben. Noordelijke cantharel zorgt voor een gladde en zachte huid.

De verpakking is zoals we dat van Mádara gewend zijn. Strak, wit en clean. Niet alleen het doosje heeft deze clean uitstraling, ook de flacon. Ik hou hier overigens wel van. Het serum komt in een fijne pompflacon, waardoor je het makkelijk kunt doseren en er schoon mee kunt werken.

Dan de textuur, die is voor een serum top. Het is een lichtgewicht gel-crème die heerlijk zacht op de huid aanvoelt. Doordat de textuur vrij dun is kun je het heel goed uitsmeren op de huid. Het trekt ook prima in, waardoor je met gemak een fijne dag- of nachtcrème kunt aanbrengen. Ook voelt het lekker fris aan op de huid, fijn wanneer we zoals nu de zomer in zicht hebben.

Het nieuwe Mádara Botanic Niacinamide Alternative 5 in 1 Serum is geschikt voor alle huidtypes, zelfs de gevoelige huid. Hij doet het het best bij een vette, problematische en hypergepigmenteerde huid. Ook een droge huid knapt hier het meest van op. Dit nieuwe Mádara Botanic Niacinamide Alternative 5 in 1 Serum is verkrijgbaar via o.a. www.madaracosmetics.com en kost €39,95.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by