Palmbomen, roadtrips, zonsondergangen…het is het gevoel van deze nieuwe 4711 Remix California Feeling eau de cologne. Wanneer je op zoek bent naar een nieuw zomergeurtje en houdt van zoet en zonnig, dan is dit zeker wat voor jou. Ik deel er vandaag meer over in de review en check hem zeker even, want deze geur is super budget!
4711 Remix California Feeling

Een sprankelende fruitige geur, dat is de nieuwe 4711 Remix California Feeling eau de cologne. Dit merk kennen we natuurlijk allemaal van onze oma vroeger. De geur was toen echt niet te missen. Inmiddels heeft het merk een hele nieuwe branding gekregen en is het met de geuren een andere (modernere) weg ingeslagen. Al eerder heb ik nieuwere geuren van 4711 geprobeerd en eigenlijk vielen die nooit tegen. Deze nieuwe geur kwam ik al een paar keer tegen hier in het dorp bij de drogist en uiteindelijk kon ik hem voor dat geld niet laten staan en nam ik hem mee.
De verpakking

De verpakking van deze nieuwe geur schreeuwt zomer. Het laat de kleuren van een ondergaande zon zien en de California palmbomen. Zo tof, zeker voor mij want het geeft me mooie herinneringen aan onze vakantie in L.A. De vorm van het flesje wordt eigenlijk nooit veranderd en is nog vrijwel hetzelfde als dat van vroeger van de originele geur. Het label is wel anders en heeft dezelfde looks dan het doosje. Het gouden dopje maakt het helemaal af.
De geur

Dan de geur, want daar draait het allemaal om. Wie mij goed kent weet dat ik van zomerse en warme geurtjes hou. Ze mogen zoet zijn en echt zomers aandoen. Op die manier versterken ze mijn zomergevoel en juist dat is zo fijn. 4711 Remix California Feeling ruikt echt heel zoet, zomers en stiekem ook wel mediterraans. Ik ruik er veel citrus in dat mij meeneemt naar de mediterraanse zee. Niet zo gek als je de geurnoten ziet, want citrus komt er meerdere malen in voor. Naast citrus is het ook deels vrij zacht, wat komt door de musk en amber. Hierdoor is de geur tevens ook warm. Fruitig is het door framboos, genieten! In de topnoten vinden we bittere sinaasappel, bergamot en mandarijn. In het hart zit roos, jasmijn en sinaasappelbloesem en in de basis framboos, musk en amber.
Wat mij betreft is dit een heerlijke combinatie aan geurnoten. Ik denk dat deze mijn favoriet wordt van de zomer en dat hij mee gaat op vakantie op nieuwe geurherinneringen te maken. De geur is super zomers, maar blijft helaas niet de hele dag hangen. Eerlijk is eerlijk, dat had ik er ook niet van verwacht. Ook al moet je gedurende de dag een paar keer bijsprayen, toch raad ik hem aan. Een flacon van 100 ml. kost namelijk maar €17,50! Je shopt hem bij de drogist, Ici Paris XL, Douglas en meer en online via parfumania.nl.

written by