Hoe fijn zou het zijn als je een product zou hebben dat voor het hele gezin geschikt is? Denk aan een crème voor snij- en schaafwondjes van je kinderen, de netgeschoren huid van je partner en een dagcrème voor jezelf? Dan is de nieuwe Filorga Universal Cream echt iets voor jou. Deze crème is namelijk bij ontelbare situaties inzetbaar.
De formule
De formule van Filorga Universal Cream is meer gericht op hydratatie dan op antiveroudering en kan gebruikt worden op het gezicht en lichaam van kinderen en volwassenen. Ureum is een vochtinbrengende factor die van nature voorkomt in de huid. Het zorgt voor optimale interactie tussen de cellen om het vochtevenwicht in de epidermis te herstellen en het juiste hydratatieniveau te behouden. Voor deze crème betekent dat zachtheid voor de beschadigde huid die snel ruw wordt en droge plekken krijgt.
Vertakte polysacharide is rijk aan rhamnose, galactose en glucuronzuur en bestrijdt een trekkerig gevoel, oververhitting en roodheid veroorzaakt door externe aanvallen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zonnebrand. Daarnaast stimuleert het het vrijkomen van endorfine wat je huid een zeer comfortabel gevoel geeft.
Een collageenboosterpeptide activeert het genezingsproces en stimuleert huidherstel waarmee in recordtijd een gladde en nieuwe huid ontstaat. Dat maakt het een ideale crème voor als je snel littekens krijgt na schaaf- en snijwondjes.
Filorga Universal Cream komt in een mooie zilverkleurige tube (wat overigens erg moeilijk is om mooi op de foto te krijgen!) en heeft een inhoud van 100 ml. De crème zelf is wit van kleur en een beetje romig. Echt dik kan ik de textuur niet noemen. Het smeert lekker uit en trekt goed in. De crème laat een lekker zacht gevoel achter op je huid, heel comfortabel.
Ik kreeg de nieuwe Filorga Universal Cream toegestuurd in dit te leuke doosje. Uiteraard koop je hem niet zo in de winkel, maar ik wilde het jullie toch even laten zien. Deze kit staat momenteel in onze bijkeuken, met o.a. de crème erin voor als dochterlief valt. Een tube van 100 ml. kost €29,90, niet geheel goedkoop maar je doet er wel lang mee. Ik raad hem dan ook iedereen aan om in huis te hebben! Je kunt hem shoppen bij Ici Paris XL en uiteraard online bestellen op www.iciparisxl.nl.
Heb jij snel last van wondjes en littekens?
– Deze review bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by