Onlangs mocht ik twee nieuwe riemen uitkiezen. Hoewel ik er al een tijdje geen meer draag is het wel weer eens tijd om dat wel te doen. Vroeger droeg ik er altijd één om praktische redenen, maar de riemen van Tannery zijn zo mooi om ze ook zomaar te dragen, ook al is het praktisch gezien niet nodig.
Tannery
Tannery is ontstaan uit een voorliefde voor lederen producten van hoge kwaliteit in combinatie met de alledaagse fashion. Zelf zijn ze gek op ambachtelijke producten en kunnen dan ook met trots zeggen dat alle producten in Nederland worden gemaakt. Heel mooi, want dat hoor je niet meer zo veel. Daarnaast zien de damesriemen van Tannery er ook nog eens heel gaaf en eigentijds uit.
Tannery – Leopard
Waar ik bijvoorbeeld heel erg blij van word is deze leopard riem. Leopard is momenteel niet weg te denken uit modeland en dus erg leuk als je hier ook een riem van hebt. Hij is een beetje harig en dat maakt het geheel superstoer. Ik vind hem erg leuk om te combineren met een basic item, om zo toch wat leopard aan je outfit toe te voegen. Ik ben hier heel erg blij mee, want ik houd van de leopard trend. Of dat nu subtiel is in de vorm van een riem of schoenen of kleding, het is top!
Tannery – Snake
Bij enkel de leopard houden de dierenprints natuurlijk niet op. Ook koos ik nog voor een riem met snake motief in vrij rustige en neutrale kleuren. Zo is het te combineren met ontzettend veel outfits en kan het je saaie truitje meteen wat opfleuren. Deze snake riem is glad van textuur, al voel je de snake print er wel iets op. Dat maakt de riem een stuk flexibeler. Ook deze riem vind ik een erg leuke toevoeging aan mijn reeds bestaande en saaie assortiment aan riemen. Ik draag regelmatig basic truitjes en dan is een riem als deze of de leopard van Tannery echt top om je outfit mee op te vrolijken.
De riemen van Tannery voelen ontzettend goed en fijn aan en zijn van top kwaliteit. Dat is fijn, want zo gaan ze lang mee, ook al draag je ze regelmatig. Een heel fijn idee vind ik dat het een echt Nederlands merk is en ook geproduceerd wordt in Nederland. Geeft net wat meer karakter aan het product vind ik. Naast deze leopard en snake riemen heeft Tannery nog veel meer riemen voor zowel dames als heren. Als je hier niet slaagt, dan slaag je nergens. Over de prijs hoef je je ook niet druk te maken. Ze beginnen bij €19,95 en lopen op tot €29,95 per stuk. Een zeer zacht prijsje dus. Jezelf een riem cadeau doen? Neem dan eens een kijkje op Tannery.nl!
Draag jij wel eens een riem?
– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by