Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

4 februari 2022

Pier Augé Cleansing Oil & Treatment Mask

Ken je het huidverzorgingsmerk Pier Augé al? Ik heb er nog niet zo lang geleden al eens over geschreven en sindsdien is het één van mijn favoriete merken. Pier Augé bestaat overigens al vrij lang, alleen voor mij was het een nieuwe ontdekking. Vandaag laat ik je de Cleansing Oil en het Treatment Mask zien.

Pier Augé Total Cleansing Oil

Pier AugéLaat ik beginnen met de reiniging, want dat is tevens ook jouw eerste stap in jouw huidverzorgingsroutine. Reinigen doe ik tegenwoordig met de Pier Augé Total Cleansing Oil. Deze olie is lichtgewicht en smelt samen op je huid. Het is heerlijke verwennerij. De olie reinigt perfect jouw huid en haalt zelfs (waterproof) make-up er moeiteloos af. Fijn is dat hij geschikt is voor alle huidtypen en geen vet laagje achterlaat op de huid. Goed om te weten is dat hij de huidbarrière niet aantast!

Pier AugéHet gebruik is heel eenvoudig, want je neemt 2 pompjes van het product in je handen en brengt het aan op de huid. Je verdeelt het met masserende bewegingen en kunt zelfs je oogmake-up hiermee verwijderen. Vervolgens voeg je wat water toe, waardoor de olie in een melk veranderd. Dit spoel je moeiteloos af en klaar ben je. Ik ontving overigens een kleine pompflacon van 30 ml., die kost €7,01. Hij is er ook in een grotere flacon van 200 ml. voor €27,50.

Pier Augé Resourcing Treatment Mask

Dan het masker, want wie mij volgt weet dat ik dol ben op maskertjes. Dit treatment masker is ontwikkeld voor het gezicht, de ogen en de nek. Lekker multifunctioneel dus. Bij veel andere maskertjes moet je van de oogzone afblijven i.v.m. de delicate huid. Hierbij hoeft dat dus niet. Het masker beschermt de huid tegen invloeden van buitenaf, herstelt hem en hydrateert. Hiermee is het dus echt een heel fijn product voor de winter.

Pier AugéDe textuur is ultra zacht en vrij dun, waardoor je het goed kunt aanbrengen. Het voelt bij de eerste aanraking al heel comfy aan op je huid. Uiteraard breng je het aan op een gereinigde huid. Anders dan bij andere maskers laat je dit masker zitten. Je spoelt het dus niet af, maar gaat er juist mee slapen. In de ochtend hoef je het ook niet af te spoelen. Belangrijk is dus dat je het dun aanbrengt! Dit ultra fijne masker komt in een tube met een inhoud van 50 ml. en kost €34,19.

Pier AugéDe producten van Pier Augé zijn o.a. verkrijgbaar bij Boots apotheek en online te bestellen op Bootsapotheek.nl.

– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: eyes, face, skin

Previous
Next
zazazoo blog

Winkelwagen

Instagram

Dag 7 🎁 Vandaag maak je kans op een heerlijke m Dag 7 🎁 Vandaag maak je kans op een heerlijke make-up pakket van Max & More 🤩 Met o.a. een highlighter set, glinsterende glossjes, mooie oogschaduw en prachtige lipstick. Zo zit jij helemaal in fleek aan het kerstdiner ⭐️

Hoe maak je kans?
- volg @zazazoo.nl 
- tag 2 besties 

De winnaar wordt 9 dec bekendgemaakt en ontvangt een dm. Veel succes! 🎁

#winactie #giveaway #maxandmore #makeup #mua #kerstmis #christmas #christmasmakeup
DAG 6 ❤️ Super de luxe niche geuren, we vinde DAG 6 ❤️

Super de luxe niche geuren, we vinden het bij Emirates Pride. Namens de luxe niche parfumerie Labo-Noir mag ik deze geweldige Emirates Pride White Overdose Luxury Kit weggeven t.w.v. €125,- 🤩 

Erin zit een eau de parfum, parfum olie, handcrème en bodywash! Hoe doe je mee?

- Volg @labonoir.luxury en @emiratesprideperfumes 
- Volg @zazazoo.nl 
- Laat in de reacties weten waarom jij dit wilt winnen. 

De winnaar wordt 8 dec bekendgemaakt en ontvangt een dm. Succes!!

#emirates #emiratespride #winactie #giveaway #nicheperfume #labonoir #nicheparfums
Dag 5 ✨ Vandaag maak je namens de ultra luxe nic Dag 5 ✨ Vandaag maak je namens de ultra luxe niche parfumerie Labo-Noir kans op de Discovery set van House of Fanatics! Sterker nog...ik mag 2 mensen blij maken 😍😍

Hoe doe je mee?
- Volg @labonoir.luxury en @zazazoo.nl 
- tag 2 vrienden die hier ook blij van worden 

That's it! Op 7 dec worden de winnaars bekend gemaakt en ontvangen een dm. Veel succes weer!

#winactie #december #aftellen #giveaway #labonoir #luxury #houseoffanatics #discoveryset #nicheperfume
Dag 4 ✨ toffe poppen, felle kleurtjes en slijm. Dag 4 ✨ toffe poppen, felle kleurtjes en slijm. Het komt allemaal samen in de Rainbow Shimmers poppen van Rainbow High 🤩

Vandaag maak je kans op deze Iris Bow pop met veel slijm en glitters. En een hele schattige accessoire natuurlijk ❤️ Hoe doe je mee? 👇🏼

- volg @zazazoo.nl en @rainbowhigh.benelux 
- Volg nu ook de avonturen van de Rainbow High Shimmers with Slime Dolls op het YouTube kanaal Rainbow High Benelux! 

De winnaar ontvangt 6 dec een dm! Veel succes!!

#rainbowhigh #youtube #rainbowshimmers #winactie #giveaway #speelgoed #toys #poppen #collectthemall @vertigosix
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2025 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring