Zazazoo.nl

Beautyblog met een snufje fashion, lifestyle en baby&kids!

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

14 mei 2014

Rau Cosmetics review

Rau Cosmetics

Kennen jullie het merk RAU Cosmetics al? Ik kwam er een tijdje geleden mee in aanraking en mocht meteen enkele producten reviewen. Natuurlijk vroeg ik me af hoe het kon dat ik er nog nooit van gehoord had, maar al snel bleek hier een verklaring voor te zijn. Lees snel verder en ontdek wat ik van RAU Cosmetics en hun producten vind.

RAU Cosmetics is een in Nederland nieuw en innovatief huidverzorgingsmerk, welk ontwikkeld en geproduceerd wordt in Duitland. Hun missie is hoogwaardige cosmetica te ontwikkelen zonder minerale oliën en parabenen en overwegend zonder siliconenolie, PEG’s en kleurstoffen. Natuurlijk dit alles tegen aantrekkelijke prijzen, iets wat hun zeker lukt! Hierdoor zijn de producten van RAU Cosmetics voor iedereen toegankelijk. Sinds enkele maanden is RAU Cosmetics in Nederland verkrijgbaar. Naast Nederland is dit merk is inmiddels in België, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Italië en Rusland op de markt.

Rau Cosmetics  2

Extra nieuwsgierig was ik naar deze 2 in 1 Deep Cleansing. Deze zou namelijk mijn huid reinigen, verzorgen én gelijktijdig lotioneren. Kan dit wel? Het product bevat plantaardige werkzame stoffen die zorgen voor een antibacteriële, ontstekingsremmende en verzachtende werking. Natuurlijk ben ik deze 2 in 1 Deep Cleanser meteen gaan uitproberen en ik stond versteld!

Gebruik enkel een kleine hoeveelheid op een watje en breng dit aan op je gezicht en hals. Rondom de ogen laat je natuurlijk vrij. Masseer dit zo’n 30 seconden in en neem de rest van het product af met lauwwarm water. Mijn huid zag er meteen een stuk frisser en stralender uit. Ook droogde het mijn huid niet uit, een goed teken, want zo wordt het lotioneren goed bevestigd! Ik ben zeker fan van dit product en kan het aan iedereen aanraden. Je bent er zo mee klaar en hebt maar één product nodig, in plaats van meerdere. RAU Cosmetics Deep Cleansing 2 in 1 200 ml. – € 14.95

Rau Cosmetics  3

De White Tea Express Lift Roll On is een product welk eigenlijk meer geschikt is voor de wat oudere huid. Het is namelijk een anti-aging Roll-On die poriën verfijnt en bestaande rimpels vermindert door de actieve werkstoffen hyaluronzuur, witte thee en Q10. Daarnaast bevat het bovendien kalmerend panthenol en verzorgende ingrediënten zoals gerst, lecithine en xanthaan. Al deze ingrediënten zijn optimaal op elkaar afgestemd en kunnen daarom doeltreffend en succesvol hun werk doen. Beginnende rimpeltjes worden actief bestreden!

Belangrijk is dat je deze White Tea Express Lift Roll-On aanbrengt op een gereinigde huid, anders kan het zijn werk niet goed doen. Vervolgens rol je eenvoudig over de te behandelen huid (dus je rimpels) en kun je dit product zelfs goed gebruiken rondom je ogen. Ik gebruik dit product nu al een tijdje elke dag tweemaal (’s morgens en ’s avonds) en ik moet eerlijk zeggen dat mijn rimpels niet helemaal verdwenen zijn (dit zou ook wel raar zijn, want mijn voorhoofdrimpels heb ik al jaren en zijn normaal heel goed zichtbaar), maar wel stukken minder zichtbaar zijn. Nadat je de Roll-On hebt aangebracht laat je dit goed intrekken en je ziet lijntjes al snel wat vervagen. Vervolgens kun je je gebruikelijke dagcrème smeren. RAU Cosmetics White Tea Express Lift Roll On 10 ml. – € 17.25

Rau Cosmetics  4

Rau Cosmetics  5

Dit Caviar Serum is speciaal geschikt voor de vochtarme huid en breng je onder je dagcrème aan. Door de unieke werkstoffen uit het extract van plankton, kaviaar, oesters, algen en zeeslib heeft dit serum een multifunctionele werking. Het beschermt de huidbarrière en zorgt voor een gezonde huid. Tevens stimuleert het je huidcellen en verfijnt het je poriën en rehydrateert je huid. Klinkt perfect toch? Omdat ik last heb van droge plekjes op mijn huid was ik erg benieuwd naar de werking van dit Caviar Serum.

Na het reinigen met de Deep Cleansing 2 in 1 breng ik dit serum aan op mijn gezicht en hals door kloppende bewegingen te maken. Ook hierbij laat ik mijn ogen weer vrij. Het serum trekt vrij snel in je huid, iets wat ik altijd erg fijn vind aangezien we niet allemaal evenveel tijd hebben ’s ochtends. Meteen merk ik dat mijn huid beter het vocht weet vast te houden en heb ik nu al (zonder dagcrème of make-up) een gezondere en frisse teint. Mijn huid voelt zacht aan en na enkele dagen te gebruiken lijkt het alsof mijn poriën iets minder zichtbaar zijn. RAU Cosmetics Caviar Serum 5 ml. – € 4.90

Rau Cosmetics  6

De Silvercream van RAU Cosmetics is de oplossing voor een onzuivere huid De ingrediënten Microsilver BG en zink helpen het beeld van een onzuivere huid en acne te verbeteren. Omdat ik onder behandeling ben bij de schoonheidsspecialiste voor acne, sloot dit product dus perfect bij mijn huid aan. Het gebruikte zilver bestaat uit ultrafijne deeltjes van elementair zilver, erg luxe toch?! Het kan in kleine concentraties een groot deel aan bacteriën en schimmels deactiveren. Naast het luxe van zilverdeeltjes helpen de ingrediënten zoals salicylzuur, salviaextract en urea je uitstraling te verbeteren. Dit klopt, want mijn huid ziet er een stuk stralender en gladder uit. Bovendien heeft salicylzuur een ontstekingsremmende werking tegen veel bacteriën en schimmels en remt het de ontwikkeling van micro-organismen op je huid. Perfect voor een onzuivere en misschien wel acne huid.

Omdat ik last heb van lichte acne, werd mij aangeraden om deze Silvercream te gebruiken als nachtcrème. Dit omdat hij anders misschien wat te heftig zou zijn voor mijn huid. Al na een paar dagen gebruik verminderde de roodheid en nu na twee weken heb ik geen enkel puistje meer. Mijn huid lijkt helemaal opgeknapt en ziet er fris en gematteerd uit. RAU Cosmetics Silvercream 15 ml. – € 9.95

Rau Cosmetics  7

Dit Hyaluron Effect Masker is een ware uitkomst voor mensen met een droge tot zeer droge huid. Ook de vermoeide en gestresste huid kan van dit masker enorm oppeppen. Het masker heeft een gelstructuur, wat ik erg fijn vind met aanbrengen. Bij het aanbrengen op je (gereinigde!) huid voel je meteen de werking van het product. Het voelt namelijk verkoelend aan, waardoor je huid gekalmeerd wordt. Dit is erg fijn voor de zomer!!

Ik breng het masker aan met mijn vingers en laat het 15 tot 20 minuutjes intrekken. Meestal gebruik ik dit voor het douchen en kan ik het na het douchen meteen afspoelen. Ook kun je ervoor kiezen om de overtollige gel in te masseren, maar omdat ik meestal meteen verder ga met mijn huidverzorgingsritueel spoel ik het af. Na het gebruik voelt mijn huid meer gehydrateerd en steviger aan. Ook lijkt het alsof ik een heel dun laagje BBcream op heb, mijn huid heeft een frisse en mooie uitstraling. Zeker een aanrader!! Ik gebruik het masker overigens 1x per week.  RAU Cosmetics Hyaluron Effect Mask 15 ml. – € 9.95

Door deze review ben ik zeer verrast geraakt door de producten van RAU Cosmetics. Mijn kennismaking met het merk was super, de producten doen wat ze beloven en zijn voor iedereen betaalbaar. Ook erg fijn is dat er veel verschillende verzorgingslijnen zijn, allen geschikt voor een ander huidtype. Zo is er altijd wel wat bij voor jouw huid. Heb ik je nieuwsgierig gemaakt of wil je meer weten over de producten van RAU Cosmetics? Bezoek dan eens hun website www.rau-cosmetics.nl en like ook zeker hun Facebookpagina! Zo blijf je op de hoogte van alle nieuwe producten!

Categorie: eyes, face

Previous
Next

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

zazazoo blog

Instagram

Wild van Freek 🦒 Zijn jouw kinderen ook zo do Wild van Freek 🦒 

Zijn jouw kinderen ook zo dol op Freek Vonk? Geef ze dan een jaarabonnement op dit te leuke tijdschrift cadeau. Freek neemt de kids mee in zijn rugzak naar al zijn avonturen. Zo ontdekken ze alle wildlife over de hele wereld. Wanneer je nu een jaarabonnement afsluit krijg je een spel erbij cadeau. Double the fun!

Check mijn link in bio voor het uitgebreide artikel incl de link naar de actie van @tijdschriftwildvanfreek 

wildvanfreek #freekvonk #tijdschrift #magazine #spelletje #lekkerlezen #avontuur #avonturier #wildlife #ontdekken #dieren
Nageltjes lakken! Wist je dat de Natural Origin na Nageltjes lakken! Wist je dat de Natural Origin nagellak van @inglot_nl veilig is voor de nagels, zowel voor ons volwassenen als de kindjes? Hij is vegan en de formule bevat minimaal 77% natuurlijke ingrediënten. Inleveren op kwaliteit hoeft niet, want hij brengt mooi aan in twee laagjes en is long lasting met een mooie glans 🤩 

#nagels #nagelslakken #inglot #naturalorigin #nailpolish #gekleurdenagels #nagellak #nagellakinspiratie #nagellakkids
ff opladen, doe jij het? Het is soms ZO nodig om m ff opladen, doe jij het? Het is soms ZO nodig om met je voeten in het hier en nu te staan en aan jezelf te werken op een positieve manier. Zo groei je als mens. Met de @ffopladen OplaadboXx komt dat helemaal goed. Ik schreef er een artikel over dat je nu kunt lezen op de blog. 

#ffopladen #oplaadboxx #selfcare #boostyourself #boostbox #zelfvertrouwen #jeeigenkunnen #zelfzorg #opladen
GIVEAWAY 🤩 Namens Instant Effects en Douglas m GIVEAWAY 🤩

Namens Instant Effects en Douglas mag ik deze toffe producten weggeven. Ze geven een boost op bijvoorbeeld het verfijnen van rimpels, de oogzone en plumpen je lippies. De 3D Lip Plumper is zeker weten mijn favoriet. 

Om kans te maken op dit mooie setje volg je @myinstanteffects en @douglasnederland en @zazazoobeauty en laat een comment achter waarom jij deze items graag zou willen winnen. 

De winnaar wordt woensdag 25 mei bekend gemaakt en ontvangt tevens een DM. De winactie is enkel op instagram. 

Wil je meer weten over dit merk en de producten? Op de blog staat een uitgebreide review!! Zie hiervoor de link in bio ❤️

#instanteffects #skincarethatworks #clinicallyproven #giveaway #winnen #winactie #skincare #skincaretips #lipplumper #vollelippen #wegrimpels #huidverbetering #antiage #maakkans #instagramonly
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids kruidvat lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review scrub serum shampoo skin speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Populaire posts

  • Hoe zit het met jouw financiële status? Zo weet je het!
  • Acca Kappa White Moss Nourishing Hair Perfume
  • De voordelen van het organiseren van silent disco
  • De ff opladen OplaadboXx
  • Een gezellig avondje met de Pizzarette Pre-bake

Handige links

  • Jooble
  • Beschuitmetmuisjes

Heard you like instagram...follow me @zazazoobeauty

Wild van Freek 🦒 Zijn jouw kinderen ook zo do Wild van Freek 🦒 

Zijn jouw kinderen ook zo dol op Freek Vonk? Geef ze dan een jaarabonnement op dit te leuke tijdschrift cadeau. Freek neemt de kids mee in zijn rugzak naar al zijn avonturen. Zo ontdekken ze alle wildlife over de hele wereld. Wanneer je nu een jaarabonnement afsluit krijg je een spel erbij cadeau. Double the fun!

Check mijn link in bio voor het uitgebreide artikel incl de link naar de actie van @tijdschriftwildvanfreek 

wildvanfreek #freekvonk #tijdschrift #magazine #spelletje #lekkerlezen #avontuur #avonturier #wildlife #ontdekken #dieren
Nageltjes lakken! Wist je dat de Natural Origin na Nageltjes lakken! Wist je dat de Natural Origin nagellak van @inglot_nl veilig is voor de nagels, zowel voor ons volwassenen als de kindjes? Hij is vegan en de formule bevat minimaal 77% natuurlijke ingrediënten. Inleveren op kwaliteit hoeft niet, want hij brengt mooi aan in twee laagjes en is long lasting met een mooie glans 🤩 

#nagels #nagelslakken #inglot #naturalorigin #nailpolish #gekleurdenagels #nagellak #nagellakinspiratie #nagellakkids
ff opladen, doe jij het? Het is soms ZO nodig om m ff opladen, doe jij het? Het is soms ZO nodig om met je voeten in het hier en nu te staan en aan jezelf te werken op een positieve manier. Zo groei je als mens. Met de @ffopladen OplaadboXx komt dat helemaal goed. Ik schreef er een artikel over dat je nu kunt lezen op de blog. 

#ffopladen #oplaadboxx #selfcare #boostyourself #boostbox #zelfvertrouwen #jeeigenkunnen #zelfzorg #opladen
GIVEAWAY 🤩 Namens Instant Effects en Douglas m GIVEAWAY 🤩

Namens Instant Effects en Douglas mag ik deze toffe producten weggeven. Ze geven een boost op bijvoorbeeld het verfijnen van rimpels, de oogzone en plumpen je lippies. De 3D Lip Plumper is zeker weten mijn favoriet. 

Om kans te maken op dit mooie setje volg je @myinstanteffects en @douglasnederland en @zazazoobeauty en laat een comment achter waarom jij deze items graag zou willen winnen. 

De winnaar wordt woensdag 25 mei bekend gemaakt en ontvangt tevens een DM. De winactie is enkel op instagram. 

Wil je meer weten over dit merk en de producten? Op de blog staat een uitgebreide review!! Zie hiervoor de link in bio ❤️

#instanteffects #skincarethatworks #clinicallyproven #giveaway #winnen #winactie #skincare #skincaretips #lipplumper #vollelippen #wegrimpels #huidverbetering #antiage #maakkans #instagramonly
Volg op Instagram
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2022 · Zazazoo.nl· Hello You Designs· Privacyverklaring

Ga naar mobiele versie