Redken kennen jullie denk ik allemaal wel van bij de kapper toch? Natuurlijk kun je deze producten ook thuis gebruiken. Heerlijk, want je krijgt dan hetzelfde gevoel als dat je bij de kapper vandaan komt (nouja…bijna dan). Het merk heeft sinds kort een nieuwe lijn: Redken Beach Envy Volume. Met de zomer voor de deur klinkt dat al heel leuk! Benieuwd naar de werking?
Zoals de naam al zegt geven de producten ui de Redken Beach Envy Volume lijn je genoeg volume, voor een beachy effect. Deze look is altijd erg mooi, maar een nadeel vind ik dat je met dergelijke producten vaak heel stug en vettig haar krijgt. Voor mij dan ook vaak een no-go. De Redken Beach Envy Volume lijn bestaat uit drie producten: een shampoo, conditioner en volume spray.
Allereerst de shampoo. De verpakking is wat mij meteen opvalt, mooi stralend. De doorzichtige flacon heeft een blauwe gloed en laat je denken aan de zee. Ik denk ook wel dat dit de bedoeling ervan was, als je naar de naam kijkt tenminste. Het product voelt wat dik aan, maar je hebt maar een klein beetje nodig om je haren mee te wassen. De shampoo schuimt goed (dit vind ik altijd erg fijn om het goed te kunnen verdelen met mijn lange haren) en reinigt je haren op een milde manier. Ik voel meteen de frisheid en dat is zeker goed. Het product voegt textuur en beweging toe in je haren, waardoor het voller wordt zonder een vettig/plakkerig restje achter te laten. Redken Beach Envy Volume shampoo heeft een inhoud van 300 ml. en kost €23,40.
Dan de conditioner. De flacon is nagenoeg hetzelfde dan de shampoo, alleen is deze iets kleiner. Zo houdt je ze uit elkaar. Zelf gebruik ik altijd een conditioner. Doe ik dat niet, dan merk ik dat meteen aan mijn haren. Het heeft echt de verzorging nodig van een extra product. De conditioner heeft een unieke gel-lotion formule en ontwart je haren en voegt textuur toe voor dat beachy effect. Ook de conditioner laat zich goed verdelen (alleen in de punten!) en goed uitspoelen. Normaal hangt mijn haar best wel, maar met deze producten heb ik er heerlijk volume in! Dit alles zonder een plakkerig restje of een stroef gevoel. De Redken Beach Envy Volume conditioner heeft een inhoud van 250 ml. en kost €24,75.
Tot slot is er nog de Redken Beach Envy Volume Wave Aid. Deze spray zorgt voor een nog wat meer beachy effect. Goed is dat het geen zout bevat (dit maakt je haar namelijk droog en erg stug). Hoe hij dan textuur geeft? Door een blend van mineralen! De verpakking is natuurlijk in lijn met de andere twee producten en ziet er tof uit. Het product zelf lijkt een soort van melk en ruikt heerlijk! Spray wat op je haren, ga even met je handen door je haar en klaar ben je. Een flacon Redken Beach Envy Volume Wave Aid heeft een inhoud van 125 ml. en kost €29,85.
Kan jouw haar ook wel wat volume gebruiken? Probeer dan zeker eens deze nieuwe Redken Beach Envy Volume producten! Voor meer informatie en om te kijken waar een salon gevestigd is waar je de producten kunt shoppen is er www.redken.nl.
Volume producten voor mijn haar zoek ik vaak. Het zit soms zo plat op mijn hoofd. Zeker als ik geen zin heb om uitgebreid te föhnen. Goed merk, Redken!
Yep, mijn haar mist altijd volume… Dit klinkt goed.
Ik vind het altijd een drama om een goed product te vinden die m’n haar echt volume geeft. Misschien dat ik deze eens ga uitproberen.
Zien er goede producten uit!
Liefs,
Yara
De producten zien er mooi uit!! Heeeeeeel af en toe geef ik wat meer geld uit aan een duurder haarproduct. Stom eigenlijk dat ik dat mezelf dan toch niet zo gun…
Prachtige producten zo op het eerste gezicht. Volume hou op schei uit zou ik bijna willen roepen. Ik heb al zoveel geprobeerd maar nog nooit HET product tegengekomen hoor.
Klinken erg goed! Ben zelf niet vies van salt sprays, extra volume haha 😀
Mijn haar is van nature al heel (te) volumineus! Maar dit gamma lijkt me wel tof!
Mooie lijn! Mijn haar kan wel wat volume gebruiken
Redken echt nog nooit van gehoord. Is mijn kapper dan saai ;-)?
Genoeg volume voor een beachy effect dat klinkt sexy, al is het soms lekker om vettig en plakkerig te kunnen zijn. 😉 Volume kan ik zeker goed gebruiken….echt wel.
Kom maar op met die volume! Mijn dunne haartjes zijn soms zo eigenwijs. Ik kende Redken wel, van heeeeeel vroegerrrr, ze bestaam al lang. Ze zijn flink gemoderniseerd.
Redken ken ik nog niet maar ik wil ook wel wat volume! Ik heb van dat dunne haar wat echt goede producten nodig heeft.
Ik vind Redken een heel goed merk. Deze kende ik nog niet, maar het klinkt echt heel fijn. Ik ben echt een sucker voor verpakking en deze kleur vind ook heel erg mooi hihi. Ik kan wel wat volume gebruiken dus ik zou dit zeker ook een keer willen proberen!