Als het om niche parfums gaat ben ik altijd heel erg nieuwsgierig. Er zijn een aantal merken hier favoriet, waaronder Nobile 1942. Van Labo-Noir, een luxe parfumerie in Bussum, kreeg ik de gloednieuwe Nobile 1942 Anti Malocchio toegestuurd om te ontdekken. In deze review vertel ik er wat meer over.
Nobile 1942 Anti Malocchio

De geuren van Nobile 1942 hebben altijd een mooi verhaal. Deze nieuwe Nobile 1942 Anti Malocchio vertelt het verhaal van het boze ook. Het woord Malocchio betekent boze oog en om dit te bestrijden maak je gebruik van een amulet. Dit is het rode pepertje dat zich over de gehele verpakking van de geur bevindt. Wanneer je dit krijgt heeft het een positieve werking op slechte energie. Op die manier staat het geluk aan jouw kant!

De nieuwe geur van Nobile 1942 heet Nobile 1942 Anti Malocchio. Nu je de achtergrond weet, weet je dat het ‘anti-boze’ oog betekent. Het nieuwe parfum komt in een mooie en luxe doosje. Het springt overigens lekker in het oog met de felblauwe kleur. De pepertjes die erop staan steken ook lekker af. Hierdoor ziet het er eigentijds uit en maakt het ook nieuwsgierig. Mooi bij deze parfums is altijd dat je het doosje eruit schuift en het parfum mooi gepresenteerd tevoorschijn komt. Het zijn kleine details, maar ik word hier altijd heel vrolijk van.
De geurnoten

De geurnoten van Nobile 1942 Anti Malocchio bestaan uit amandel, rode chili, zout, steranijs, basilicum, Cyprus, karamelsuiker, patchouli, ambernoten, vetiver, sandelhout, eikenmos en gayac hout helichrysum. De geur is aquatisch, maar ook kruidig en lekker fris. Hij is heel bijzonder en opent best heftig, maar na een paar minuten hou je een heerlijke geur over. Hij lijkt uiteraard in niets op andere geuren en is hiermee uniek in zijn soort.
Mijn mening

Zoals ik net al wat liet blijken ik erg enthousiast over dit parfum. Nobile 1942 Anti Malocchio is heerlijk en perfect voor deze tijd van het jaar wanneer we bijna de lente in gaan. Hij is geweldig op warmere dagen, want juist dan doet hij wat frisser aan. Geweldig als je het mij vraagt!
Nobile 1942 Anti Malocchio komt in een mooie en luxe flacon van 75 ml. en kost €122,-. Hij is verkrijgbaar in de luxe parfumerie Labo-Noir in Bussum, waar eigenaren Stephanie en haar vader je alles vertellen over het merk en de unieke niche geuren. Ook kun je hem online bestellen via Labo-noir.com.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by