Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Webshop
  • Contact
  • Disclaimer

2 november 2018

Review skincare: Utsukusy Age Killing crème

Het is alweer een tijdje geleden dat ik iets van Utsukusy reviewde. Vandaag is het dan weer zo ver en laat ik je de Utsukusy Age Killing zien, een crème met een botox-effect. Willen we allemaal wel toch? Naast de fijne werking ziet hij er ook nog eens top uit. Niet geheel onbelangrijk, want het oog wilt ook wat. Of hij ook zo goed op de huid bevalt?

Utsukusy Age Killing

Utsukusy Age KillingDe Age Killing lijn is al bijna een jaar geleden gelanceerd en valt onder de innovatieve cosmeceuticals en heeft, zoals de naam al aangeeft, een ideale werking tegen expressielijnen, rimpels en huidverslapping. De producten bevatten synake, argireline, glycolift en osilift bio. Synake is een innovatief ‘botox-achtig’ tripeptide en heeft hetzelfde effect als slangengif in een kleine hoeveelheid. Het remt spiercontracties en pakt expressielijnen aan die gevormd worden door herhalende bewegingen van de gezichtsspieren, zoals bij lachen en fronzen. Glycolift zorgt voor een onmiddellijke en langdurige samentrekking van de huid, wat versteviging geeft en een detox effect heeft. De huid wordt steviger en veerkrachtiger. Osilift Bio is een natuurlijk ingrediënt dat een liftend effect heeft, waardoor stevigheid ontstaat en de elasticiteit van de huid verbetert wordt.

Anti-age

Het mag aan de hand van de werkzame ingrediënten wel duidelijk zijn dat deze crème een perfecte crème is voor de rijpere huid of de huid die al wat rimpels en/of expressielijntjes vertoont.

Utsukusy Age KillingDe Utsukusy Age Killing crème zit verpakt in een mooi zilverkleurig doosje en een bronskleurige bol. Utsukusy heeft vaker van dit soort verpakkingen voor hun crèmes en om een of andere reden vind ik dat heel gaaf.

Utsukusy Age KillingDe crème zelf is niet dik en niet dun. Het zit er een beetje tussenin en eigenlijk is dat prima. In de zomer houd ik meer van de hele dunne crèmes, maar nu het weer wat kouder wordt is een iets dikkere crème prima. Niet te dik hoor, hij moet wel nog goed intrekken. Gelukkig doet deze crème dat prima!

Utsukusy Age KillingHet product zou direct op expressielijnen werken en ze verminderen, maar aangezien ik zelf niet heel veel lijntjes heb (thank god!) kan ik hier weinig over oordelen. Wel voelt het alsof mijn huid wat aangetrokken wordt. Zie je weinig van, al lijkt mijn huid wel wat frisser. Na 4 weken tweemaal daags gebruik voelt mij huid wat meer aangespannen aan. Hij oogt frisser en dat komt denk ik toch door de verstevigende werking die het product heeft. Rimpels heb ik niet echt, dus of deze minder worden kan ik je niet vertellen. Ik ga daar stiekem wel van uit, want bij mijn huid doet het al wat, dus laat staan bij de wat rijpere huid.

Utsukusy Age KillingOm het optimale resultaat van deze crème te krijgen gebruik je hem tweemaal daags, dus in de ochtend en avond, op een gereinigde huid. Je werkt van onder naar boven, van de hals tot het voorhoofd en kunt het proces wat bijstaan door dit met opwaartse masserende bewegingen te doen. Je kunt eventueel een beetje extra aanbrengen op de diepere rimpels. Dun aanbrengen is overigens voldoende, want de crème is geconcentreerd.

Een verpakking van de Utsukusy Age Killing crème heeft een inhoud van 50 ml. en kost €89,-. Niet geheel goedkoop, maar zeker een goede investering. Nog bijna nooit is een Utsukusy product mij tegengevallen, als je maar de juiste producten voor jouw huid aanschaft. Deze crème bevat overigens geen parabenen en palmolie en geen dierlijke bestanddelen. Het is dermatologisch getest en dierproefvrij. Je kunt deze Utsukusy Age Killing crème online bestellen via www.utsukusy-schoonheid.nl.

Heb jij wel eens een verzorgingsproduct van Usukusy gebruikt?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

 

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: face, skin

Previous
Next
zazazoo blog

Winkelwagen

Instagram

WIN! 4 bioscoopkaartjes voor De Grote Sinterklaasf WIN! 4 bioscoopkaartjes voor De Grote Sinterklaasfilm En De Verdwenen Verlanglijstjes ❤️ Wij waren vandaag naar deze film en wat is hij weer ontzettend leuk!! Met een leuke rol voor o.a. @roxeannehazes en @djlafuente  en veel meer. 

Hoe maak je kans?
- Volg @zazazoo.nl 
- Laat in de reacties weten met wie je graag naar deze leuke film zou willen gaan. 

De winnaar ontvangt maandag 17 november bericht via dm. Veel succes! 

#winactie #giveaway #sinterklaas #sinterklaasfilm #bioscoop #filmtip #bioscoopkaartjes
Genieten met een hoofdletter G! Deze heerlijke sto Genieten met een hoofdletter G! Deze heerlijke stoel van @flexispot.nl shop je nu tijdens de Black Friday sale met 27% korting! 

Hij is heerlijk groot, heel zacht en elektrisch waardoor je lekker met je voetjes omhoog kunt genieten. Ook kan hij schommelen en draaien. Eerlijk? Eenmaal in relax stand val ik zo in slaap. Heel handig is dat er een usb-poort in zit om je elektronica op te laden en een handige tijdschriftenhouder (ook handig voor je tablet en laptop). 

Ik koos deze stoel in de Pro versie in kleur sneeuwwit. Deze bouclé stof is gemêleerd en prachtig voor je interieur. ❤️ De kinderen zijn er hier ook DOL op!

#flexispot #LotusChair #BlackFriday #Relax #interieurstyling #interieurtip
Nieuwe skincare routine met K-Beauty van @vtcosmet Nieuwe skincare routine met K-Beauty van @vtcosmetics_global ❤️ Alle producten zijn verkrijgbaar bij @yesstyle 🤩 Met de code ZAZAZOO15 krijg je extra korting op jouw bestelling!

#vt #vtcosmetics #VTxYesstyle #skincarecoreano #cosméticacoreana #reedleshot #pdrn #vegan #pdrntoner
#capsulecream #kbeauty #skinbooster #glassskin #microneedling #skincare #skincareroutine #acne #acneskin
Ben jij team friet of team patat? Natuuuuurlijk Ben jij team friet of team patat? 

Natuuuuurlijk zijn wij hier in het zuiden team friet!! @heinz_nl Friet (of Patat) is nu verkrijgbaar bij Albert Heijn. 

#teamfriet #frietvspatat #frietvspatatbuzz #buzzador @buzzador
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty boek book cleanser conditioner cream creme eyes face face mask fashion fragrance geurtje hair hands huid huidverzorging interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2025 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring