Dit voorjaar barst een hele nieuwe lichting geuren los, wauw! Wat heb ik al prachtige exemplaren voorbij zien komen en de storm gaat maar niet liggen, want vandaag ga je meer lezen over deze nieuwe limited edition geur s.Oliver Feels Like Summer. De naam klinkt je misschien niet helemaal nieuw in de oren en dat klopt, want sinds 10 jaar lanceert het merk volgens een bepaald concept deze seizoensgeur. Elk jaar is hij iets anders en daarmee heb je dus ook meteen een echt verzamelobject te pakken.
s.Oliver Feels Like Summer
De terugkeer van een bestseller, dat is deze nieuwe lancering van s.Oliver. De geur Feels Like Summer is inmiddels al 10 jaar een groot succes en deze nieuwe editie voegt daar weer een nieuwe geur aan toe. Let wel op; mocht je hem willen koop hem dan meteen. Elk jaar weer zijn ze namelijk heel snel uitverkocht. Deze 2026 limited editie is gebaseerd op de compositie uit 2022. Ook is er een nieuwe body splash, ideaal voor de zomer!

s.Oliver Feels Like Summer staat voor een heerlijk zomergevoel in een flesje en dat alles zeer betaalbaar. Elk jaar weer zijn er thema’s rondom de geuren zoals natuurlijk, vrijheid en spontane outdoor momenten. Deze passen natuurlijk heel goed bij de zomer. Dit terugkerende karakter, gecombineerd met de beperkte verkrijgbaarheid, heeft de lijn in de loop de jaren een duidelijke herkenbaarheid en positie gegeven. Er zijn genoeg mensen die het als verzamelobject zien en elk jaar de nieuwste geur willen hebben.
De geur

De geur van deze s.Oliver Feels Like Summer 2026 is echt lekker. De topnoten bestaan uit bergamot, appel en mandarijn, waardoor het lekker fris en fruitig opent. De hartnoten bestaan uit oranjebloesem, witte pioenroos en jasmijn. Dit zorgt voor een bloemige en zomerse geur. De basis is wat achterblijft en bestaat uit muskus en patchoeli, waardoor je altijd dat warme gevoel blijft dragen. Al met al is het dus een bloemige en fruitige geur, perfect om de zomer mee door te komen.
De verpakking

Het doosje van deze s.Oliver Feels Like Summer is heel zomers. De kleuren zijn lekker licht en speels en door het logo is het ook erg herkenbaar als merk. De flacon is halfrond en heeft aan de achterkant een sticker, eenzelfde als wat op het doosje gedrukt staat. Dit ziet er van de voorkant leuk uit, alleen aan de achterkant zie je de sticker goed zitten en dat voelt het ietwat goedkoop aan.
Eerlijk? De geur is heel lekker, niet mega luxe of speciaal. Zomers wel, het zorgt voor een frisse touch. Voor de prijs van €17,50 voor een flacon van 30 ml. kun je ook niet mega veel verwachten qua luxe geur. Het is een eau de toilette en je moet het gedurende de dag wel een keertje bijsprayen, want hij blijft niet de hele dag geuren. Helemaal niet erg ook! De nieuwe s.Oliver Feels Like Summer 2026 eau de toilette is beperkt verkrijgbaar. Check www.soliver.com voor meer info.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by