Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

25 mei 2021

Squalan Cleansing Gel & Facial Oil

Ken je het huidverzorgingsmerk Squalan al? Ik heb er jaren geleden voor het eerst mee kennis gemaakt en ik weet nog goed dat ik er onder de indruk van was. Om welk product het toen ging weet ik niet meer. Vandaag laat ik het merk nog een keer zien, en wel de Squalan Cleansing Gel en de Facial Oil.

Squalan Cleansing Gel

Een eerste stap in huidverzorging is altijd reinigen. Hoe je het ook doet, reinigen is het belangrijkste dat er is. Nog belangrijker dan een verzorging ja, want blijf je door het leven gaan met onzuiverheden op je toet wordt je huid daar echt niet blij van. Deze Cleansing Gel is een oil-to-milk gel die de huid onwijs goed reinigt. Naast het reinigen verzorgt hij ook met ingrediënten als moringa seed oil, antioxidanten als omega 3, omega 6 en omega 9 en vitamine A en E. Tevens bevat het product plantaardige squalaan olie en plantaardige glycerine.

SqualanDe Cleansing Gel gebruik je uiteraard als reiniger. Je brengt 2 a 3 pompjes aan op de droge huid en masseert het met natte vingertoppen over de huid. Eenmaal in contact met water tovert de formule zich om in een melk. Je spoelt het heel eenvoudig af en je huid voelt fijn schoon en zacht aan.

SqualanNaast als reiniger kun je dit product ook gebruiken als verzorgend masker. Je brengt het dan aan op een gereinigde huid en laat het 15 minuten intrekken. Spoel vervolgens af met water. Zelf gebruik ik het ook heel graag als scheergel. Dit product is echt een alleskunner en juist daarom ben ik er zo weg van. Goed om te weten is dat de Cleansing Gel geschikt is voor alle huidtypen. Een flacon van 100 ml. kost €49,-.


Squalan Face Oil

Om de huid na het reinigen te verzorgen is er de Facial Oil. Deze olie stimuleert het celvernieuwingsproces en geeft je huid een zacht en glowy gevoel. Het bevat plantaardige squalaan olie. De olie breng je in de ochtend aan op een gereinigde huid. Eén tot twee drupjes zijn genoeg voor je gezicht, nek en decolleté. Ook dit product vind ik erg fijn, ondanks dat ik een gecombineerde huid heb met hier en daar wat vette plekjes. Het brengt heel fijn en zacht aan, voelt lekker luxe aan op de huid en laat geen plakkerig laagje achter. Super!

SqualanNaast als gezichtsolie kun je dit product ook gebruiken als verzorgende olie na het scheren, epileren of waxen. De huid is dan namelijk vrij geïrriteerd en deze olie helpt de huid dan te kalmeren. Het heeft sowieso een kalmerende werking bij meerdere huidproblemen. Nog een tip: je kunt het mengen met foundation voor een mooie glowy finish (let op: niet teveel!).

SqualanDeze Facial Oil is geschikt voor alle huidtypen, zelfs de meest gevoelige huid verdraagt dit goed. Ook is het te gebruiken bij kinderen en baby’s als zij bijvoorbeeld een irriterend plekje op de huid hebben. Een flacon heeft een inhoud van 50 ml. en kost €59,-.

SqualanSqualan is 100% vegan, cruelty free, natuurlijk en huidvriendelijk. Tevens bevat het geen parfum, parabenen, allergenen en conserveringsmiddelen. De producten werken probleemgericht en zijn anti-age, natuurlijk en verzachten de huid. Bestellen kan direct op Squalan.com.

Kende jij Squalan al?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: face, skin

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebri Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebril! Deze van @brisagaia.official zijn te gek en ook nog eens lekker duurzaam. Ze zien er geweldig uit en zijn lekker trendy. De glazen zorgen overigens voor de beste bescherming van je ogen, omdat er een UV400 filter in zit en ze gepolariseerd zijn! Naast de mooie brillen hebben ze ook hele mooie houten armbanden, waar ik mijn paps heel blij mee heb gemaakt. Meteen een mooie Vaderdagtip! 🤩 De brillen zijn unisex, dus je kunt ze fijn samen dragen. Welke bril vind jij het leukst?

#fashion #instafashion #fashionblogger #styleblogger #styleinspiration #sunglasses #zonnebril #houtenzonnebril #brisagaia #loveit #duurzaam #eco #zomer #summer #zomeroutfit #summertime #zon #genieten
Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederl Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederland , weet jij al wat je ermee kunt? Deze drie leuke knutsel ideeën zijn top voor het lange Pinksterweekend dat eraan komt! Welk idee vind jij het leukst?

Op de blog van vandaag staan nog meer leuke knutseltips die je met baking soda kunt maken!! 

#MorePowerToYou #ArmAndHammer #diy #knutselen #diybakingsoda #diyprocect #diykids #instakids #sneewmaken #toververf #bakingsoda #kleimaken #kleien
Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩 #zomer # Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩

#zomer #vanharen #zomerschoenen #summer #summershoes #pinky #lovepink #pinkshoes #summervibes #summertime #zomercollectie #nieuweschoenen #newheels #instaheels #loveit #heelsaddict #woman #womanstyle #womensupportingwomen
Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten altijd volop hier bij @billybirdparkdrakenrijk in Reuver. Het voelt als vakantie, maar stiekem is het maar 15 minuten van huis!

#drakenrijk #billybird #billybirdpark #billybirdparkdrakenrijk #reuver #uitje #familytrip #familyuitje #gezin #kids #strandje #genieten #zonzeestrand #lekkerweer #zomer #spelen #speelkasteel
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring