Zazazoo

Lifestyle blog

  • Beauty
  • Fashion
  • Lifestyle
  • Baby&Kids
  • Blog
  • Over mij
  • Contact
  • Disclaimer

26 maart 2021

Styletone box maart 2021

Zo heel af en toe krijg ik een beautybox binnen en dit keer was het de Styletone box van maart. Mocht je het concept nog niet kennen, dan leg ik je dit verderop in het artikel graag uit. De box zat ook dit keer weer vol met leuke en fijne beauty producten, welke ik vandaag stuk voor stuk laat zien.

Wat is Styletone?

Styletone boxStyletone is een beautybox waarmee je elke maand leuke nieuwe producten en merken kunt ontdekken. De box van deze maand bevat maar liefst 10 fullsize producten, uiteenlopend van een nagelverzorging tot een gezichtsserum. Elke maand verschijnt er dus een nieuwe box en altijd is het weer een verrassing wat erin zit.

Vegan by Happy Skin bodymilk

Styletone boxDeze bodymilk is het eerste product uit de Styletone box dat ik graag laat zien. De formule bevat o.a. aloe vera sap, jojoba olie en sheabutter, dat verzachtend en herstellend werkt. Tevens geeft hij de huid lekkere hydratatie. Heel fijn is dat de bodymilk vegan en dierproefvrij is. Hij ruikt zacht en subtiel. Fijn product!


NCLA Treatment

Styletone boxNCLA is een merk dat ik nog niet ken, maar de verpakking van deze verzorgende nagelriemolie ziet er fantastisch uit! Dit is een soort product dat heel fijn is qua verzorging en je nagels er ook nog eens veel beter laten uitzien. Toch gebruik ik het om de een of andere reden te weinig. Deze olie is zacht en maakt de nagelriemen lekker soepel. Het smeert goed en laat geen plakkerig gevoel achter. Hij bevat o.a. vitamine E en ruikt warm naar amandel.


Daily Concepts Exfoliating Dual Texture Scrubber

Styletone boxEen hele mond vol voor deze scrubspons, maar wat is hij fijn. Ik kende hem al eerder, want een hele tijd geleden heb ik meerdere items van dit merk mogen uittesten. Mijn bevindingen waren toen erg goed, dus ik vind het leuk dat dit erin zit. Met deze scrubspons exfoliate je makkelijk onder de douche. Het geeft een milde scrub aan je huid, waardoor dode huidcellen verwijderd worden.


Lord & Berry Silk Kajal

Styletone boxNaast huidverzorging zitten er dit keer ook wat make-up items bij, zoals deze kajal van Lord & Berry. Een kajal is een oogpotlood en is met name bekend in de kleur zwart. Deze kleur Nudo is voor mij nieuw. Het is een huidskleur, dus heel erg opvallen doet hij niet. Hierdoor kan hij ideaal zijn om wat oneffenheden bij de ogen weg te werken bijvoorbeeld.


Lookx Lipstick

Styletone boxVan het fijne beautymerk Lookx zit er een lipstick in in de kleur Wild Safari. De kleur is wat minder fel en rood dan op de foto, erg mooi vind ik. Leuk overigens is dat deze lipstick een mat effect heeft. Niet supermat, maar hij glanst ook niet zo zoals de gewone lipsticks dat doen.


Steve Laurant Lip Oil

Styletone boxHou je meer van glans op je lippen? Dan kun je ook dit keer je lol op, want de Lip Oil van Steve Laurant zit ook in de box. Ik kreeg hem in de kleur orchid: een felle roze kleur. Doordat de Lip Oil transparant is zie je de kleur eigenlijk niet zo. Of dit echt een lip olie is weet ik niet, het voelt namelijk net zo aan als een lipgloss.


Golden Rose Eyeshadow Duo

Styletone boxHet laatste make-upproduct is de Eyeshadow Duo van Golden Rose. Dit merk komt vaker voor in dergelijke beautyboxen, geen idee eigenlijk waarom. De kleuren van dit duo oogschaduwpalette zijn terracotta tinten, heel natuurlijk en bijna voor iedereen draagbaar.


Vitamasøues Vitamin C Cherry Sheet Mask

Styletone boxSheet maskers zijn nog steeds hip. Hoewel ik ze zelf niet zo graag draag (ik vind het te koud op mijn gezicht) ben ik wel altijd benieuwd naar nieuwe maskertjes. Deze kende ik nog niet, maar zeg eens eerlijk: het ziet er toch fantastisch uit?! Het masker is natuurlijk en biologisch afbreekbaar. Het bevat o.a. vitamine C voor een stralende huid.


Olay Regenerist Collagen Peptiden serum

Styletone boxWie mij kent weet dat ik dol ben op serums. Dit Olay Regenerist serum is een topper. Regenerist is sowieso een goedlopende lijn binnen dit merk en het heeft zijn werking dan ook al echt bewezen. Het serum werkt herstellend. Het zorgt ervoor dat de vochtbalans van de huid op peil komt, waardoor deze lekker gehydrateerd blijft en er stralend uit ziet.


Dr. Eve_Ryouth Vitamin C Night Moisturiser

Styletone boxIdeaal voor na het serum is er deze vitamine C nachtcrème van Dr. Eve_Ryouth. Ook dit merk is nieuw voor mij, maar bevalt helemaal prima. Vitamine C verzorgt de huid weer goed terwijl deze ’s nachts herstelt. Door het hydraterende effect voelt de huid lekker soepel aan. Fijn is dat hij snel intrekt.

Dit was de inhoud van de Styletone box van maart 2021. Ik vind het persoonlijk erg leuk. Fijn ook dat de inhoud zo uiteenlopend is. Sommige dingen ga ik denk ik niet gebruiken, anderen (zoals de nagelriemolie) waarschijnlijk wel. Mocht je nu ook de Styletone box willen, dan kun je kiezen uit twee abonnement vanaf €16,95 per maand. Je kunt hem direct bestellen op Styletone.com.

Heb jij al eens de Styletone box gehad?

– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –

Jolanda Janssen
Jolanda Janssen

written by

Categorie: eyes, face, lips, make-up, nails, skin, tools

Previous
Next
zazazoo blog

Instagram

Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebri Hét accessoire van deze zomer: de houten zonnebril! Deze van @brisagaia.official zijn te gek en ook nog eens lekker duurzaam. Ze zien er geweldig uit en zijn lekker trendy. De glazen zorgen overigens voor de beste bescherming van je ogen, omdat er een UV400 filter in zit en ze gepolariseerd zijn! Naast de mooie brillen hebben ze ook hele mooie houten armbanden, waar ik mijn paps heel blij mee heb gemaakt. Meteen een mooie Vaderdagtip! 🤩 De brillen zijn unisex, dus je kunt ze fijn samen dragen. Welke bril vind jij het leukst?

#fashion #instafashion #fashionblogger #styleblogger #styleinspiration #sunglasses #zonnebril #houtenzonnebril #brisagaia #loveit #duurzaam #eco #zomer #summer #zomeroutfit #summertime #zon #genieten
Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederl Knutselen met baking soda van @armandhammer_nederland , weet jij al wat je ermee kunt? Deze drie leuke knutsel ideeën zijn top voor het lange Pinksterweekend dat eraan komt! Welk idee vind jij het leukst?

Op de blog van vandaag staan nog meer leuke knutseltips die je met baking soda kunt maken!! 

#MorePowerToYou #ArmAndHammer #diy #knutselen #diybakingsoda #diyprocect #diykids #instakids #sneewmaken #toververf #bakingsoda #kleimaken #kleien
Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩 #zomer # Zomerschoenen bij @vanharenschoenen 🤩

#zomer #vanharen #zomerschoenen #summer #summershoes #pinky #lovepink #pinkshoes #summervibes #summertime #zomercollectie #nieuweschoenen #newheels #instaheels #loveit #heelsaddict #woman #womanstyle #womensupportingwomen
Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten Ons fijne plekje komende zomer! ☀️ We genieten altijd volop hier bij @billybirdparkdrakenrijk in Reuver. Het voelt als vakantie, maar stiekem is het maar 15 minuten van huis!

#drakenrijk #billybird #billybirdpark #billybirdparkdrakenrijk #reuver #uitje #familytrip #familyuitje #gezin #kids #strandje #genieten #zonzeestrand #lekkerweer #zomer #spelen #speelkasteel
Volg op Instagram

Search

Tags

accessoires baby beauty book christmas cleanser conditioner cream creme eyes eyeshadow face face mask fashion fragrance geurtje hair hands interieur interior kerst kids lifestyle lips lipstick make-up mascara mask nail polish nails parfum review serum shampoo skin skincare speelgoed summer tips tools toys travel winactie zomer zonbescherming

Categorieën

Handige links

Jooble
Beautinow Niche Parfum
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter

Copyright © 2023 · Zazazoo· Hello You Designs· Privacyverklaring