Het zou dé pincet onder de pincetten moeten zijn, de Tweezerman! Jaren lang keek ik er tegenop als een hongerig hertje, te bang om het te kopen omdat hij zo duur is, maar tevens het gevoel gehad dat ik hem toch echt echt echt wilde hebben. Sinds een tijd heb ik dan nu een Tweezerman, de Tweezerman Slant Tweezer om precies te zijn. Natuurlijk had ik er na al die jaren vrij hoge verwachtingen van, zou hieraan voldaan worden?
De verpakking is heel degelijk. Het doosje is gemaakt van hard plastic en ziet er mooi uit. De pincet is goed zichtbaar, heel fijn aangezien er veel verschillende prints van de Tweezerman verkrijgbaar zijn. Zelf heb ik de neutrale variant ontvangen. Goed om te weten is dat de Tweezermans van stainless steel zijn, vandaar o.a. ook de wat hogere prijs.
Waarom de Tweezerman Slant Tweezer beter is dan een ‘gewone’ pincet
- De punten van deze pincet met de hand zijn vervaardigd, waardoor hij de kleinste en fijnste haartjes pakt zonder je huid aan te tasten.
- De gehele lengte van het pincet is, inclusief de uiteinden, volledig uitgelijnd en zorgt ervoor dat elk haartje gepakt kan worden ongeacht de hoeveelheid druk die wordt uitgeoefend op de plaats waar het haartje van wordt ontdaan.
- De spanning moet niet te sterk of te slap zijn. De juiste spanning wordt bereikt door een speciale samenstelling en dikte van het materiaal, speciale afmetingen, de hoek van het pincet en een bijzondere techniek om de “armen”van het pincet te laten aansluiten.
- Je kunt de pincet levenslang gratis laten slijpen.
Niet heel gek toch voor een simpel dingetje als een pincet? Daarbij zit op elke pincet een dopje, waardoor hij scherp blijft. Heel handig, want zelf ‘gooi’ ik mijn pincetten altijd samen in een mokje, meestal met de punt naar beneneden. Een doodzonde hierbij natuurlijk. Enig minpuntje: het dopje kun je natuurlijk snel kwijtraken.
De Tweezerman Slant Tweezer is de topper uit het gehele Tweezerman assortiment en is hij nog steeds het best verkochte product van het merk. Niet heel gek, want ik snap het wel. Ongelofelijk hoe dit product zijn werk doet. Hij pakt elk haartje, of dat nu klein is of moeilijk bereikbaar is. Het lukt allemaal en binnen een mum van tijd ben je dan ook klaar. De ergernis die ik met een ‘gewone’ pincet had (het niet te pakken kunnen krijgen van een haartje of kramp krijgen in mijn vingers door te hard moeten duwen) heb ik nu niet meer. Ik ben er dus heel blij mee!
Verkrijgbaarheid en prijs
Wat betreft het gratis slijpen heb ik begrepen dat je de Tweezerman moet opsturen naar Amerika en je hem vervolgens een paar weken laten weer terugkrijgt. Of ik dit ooit zal doen weet ik niet. Want hoe zit het met de wijze van verzending? Moet dit in een envelopje met een simpele postzegel of hoe werkt zoiets? Ik ben van mening dat als je er met de nodige zorgvuldigheid mee omgaat en je het dopje altijd gebruikt je er heel lang mee kunt doen. Zoals ik al zei, de Tweezerman Slant Tweezer is niet goedkoop. Hij kost €26,95 en is onder andere verkrijgbaar via www.tweezerman.nl. Hier vind je tevens verschillende uitvoeringen van deze pincet, maar ook andere producten van het merk en meer info over de slijpservice.
written by