Heerlijk genietend de winter in doe je het best met een heerlijke zachte huid. Speciaal daarvoor komt Weleda met een heerlijk verwenpakket: Weleda Winter Comfort. In dit fijne limited edition pakketje zit een verzachtende douchecrème en een bijpassende handcrème. Voor een heerlijk zacht velletje. Vandaag ga ik het je uitgebreider laten zien.
Weleda Winter Comfort
Terwijl ik deze review schrijf zit ik heerlijk met een warme chocomelk en een fijn geurkaarsje aan de eettafel. Genieten als je het mij vraagt! En juist datzelfde gevoel krijg je met de twee producten uit de Weleda Winter Comfort set. Zoals ik al zei zit er een verzachtende douchecrème in en een fijne handcrème. Beiden maken je handen en huid heerlijk zacht.

Limited edition
Dit fijne cadeausetje is een ware limited edition. Dit betekent dan ook echt op is op, dus mocht je hem willen hebben moet je er snel bij zijn. Ik vind het namelijk heerlijk, want de geur is echt winters. Het ruikt namelijk naar steranijs, vanille en limoen en juist die combinatie is echt heel fijn. Het is pure verwennerij, zeker onder de douche wanneer de warme dampen de geur door je hele badkamer verspreiden. Om dat gevoel langer vast te houden gebruik je de handcrème, welke je zo vaak kunt gebruiken dan nodig is. Fijn is dat de handcrème een 50 ml. formaat is, waardoor je er wel even mee vooruit kunt.

Weleda Winter Comfort kost €12,49 en is o.a. verkrijgbaar bij Holland & Barrett en online via www.hollandandbarrett.nl.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by