Onlangs kreeg ik een heel leuk pakketje met drie Zenner wenkbrauw accessoires en nog leuker: ik mag hetzelfde setje drie keer gaan weggeven! Hoe je kunt meedoen lees je verderop, maar eerst review ik de accessoires. Ik vond het overigens erg verrassend, want wist helemaal niet dat Zenner dit soort producten heeft.
Wat zat er in mijn pakketje en wat krijgen drie van jullie die hetzelfde gaan winnen? Allereerst kreeg ik een pincet. Op zich niet heel bijzonder, maar wel erg leuk dat hij in het roze is! Een pincet vind ik handig om altijd bij de hand te hebben. Hij gaat ook altijd mee op vakantie dus het is fijn als je meerdere exemplaren hebt.
Wat ik ergens een beetje jammer vind is dat het merklogo er niet ergens op staat. Normaal mogen ze niet er van mij best weglaten, maar hierbij lijk ik het wat te missen. Het is maar een klein detail natuurlijk, want de werking van het pincet is top! De punten zijn wel vrij scherp, dus pas over voor sneetjes. Hij pakt de haartjes goed, waardoor je niet meerdere keren op hetzelfde plekje moet ‘plukken’. Dit Zenner pincet kost €4,99.
Altijd fijn om te hebben is dit borsteltje. Officieel heet het een wimperborstel, maar ook voor de wenkbrauwen is dit fijn. Sterker nog, ik gebruik het meer voor mijn wenkbrauwen dan voor mijn wimpers.
Ik kan wel een heel verhaal over dit borsteltje schrijven, maar ik denk dat het voor zich spreekt. Het is heel handig om je wenkbrauwen mee te kammen. Als je een wenkbrauw pomade gebruikt hebt (zoals ik dagelijks doe) is dit borsteltje heel fijn om aan het eind even mee door te kammen. Zo kam je overtollige product weg en is je wenkie mooi in model. Deze borstel kost €2,50.
Wat voor mij een beetje nieuw was zijn de wenkbrauwscheermesjes. Ze komen in een verpakking van drie stuks en zijn fijn om gemakkelijk tussendoor ongewenste haartjes te verwijderen. Het liefst epileer ik mijn wenkbrauwen, maar soms kan dit hulpmiddel best fijn zijn.
De wenkbrauwscheermesjes hebben allemaal een kapje op het mesje ter bescherming. De mesjes staan namelijk naar buiten gericht en zijn vrij scherp, waardoor je je snel zou kunnen bezeren. Heel fijn ook als je ze in je toilettas zou willen duwen.
Ze zijn heel makkelijk in gebruik. Kam eerst de haartjes van binnen naar buiten (met het eerder genoemde borsteltje) voor het mooiste resultaat en gebruik dan het scheermesje. Ik doe dit overigens alleen bij kleine haartjes her en der en niet mijn gehele wenkbrauwen (zoals die donshaartjes), omdat ik bang ben voor stoppeltjes. Leuk detail zijn overigens de verschillende kleurtjes! Een setje van drie kost €2,99.
Winnen!
Zoals ik al in de inleiding aangaf mag ik drie van jullie blij gaan maken met eenzelfde setje Zenner wenkbrauw accessoires. Ben je dus net als ik dagelijks met je wenkies bezig en wil je ze altijd mooi in model hebben? Doe dan zeker mee, want wat je moet doen is heel simpel.
Laat onder dit artikel een reactie achter (met geldig e-mailadres) waarom je een pakketje wilt winnen. Delen en taggen op Facebook mag maar is niet verplicht.
De winactie loopt t/m 10 februari en de winnaars ontvangen een mailtje in hun inbox.
Werk jij elke dag je wenkbrauwen bij?
– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by