Deze zomer is disco time met Kidz-art!
Trek je mooiste outfit aan want deze winter wordt één groot discofeest! Alles kan en alles mag. De wintercollectie van Kidz-art is er één om lekker mee te mixen & matchen. Met hippe en kleurrijke items, te gekke prints, glitters en pailletten. Jij steelt de show!
Follow the call of the disco ball!
Begin de dag met een dansje, begin de dag met een lach. Wie vrolijk is in de morgen, die lacht de hele dag! Kidz-art girls zijn happy girls. Van de knalkleuren en toffe prints krijg je energie en er is maar één mogelijkheid….dance, dance, dance. De jurkjes met allover print en felle kleurtjes combineer je met iedere legging of maillot uit de collectie. Mix & match er maar lekker op los. Voor de koude dagen zijn er te gekke items in een speciale sweatstof met een harige binnenkant en sparkling buitenkant. Een echte musthave voor de winter!
Fake fur, kraagje, tasje en winterjas!
Je outfit is helemaal af met een fake fur bont jasje, kraagje of tasje, gebreide beenwarmers en schoenen. En ook een Kidz-art winterjas mag natuurlijk niet ontbreken. Van top tot teen in Kidz-art! Het stralend middelpunt tijdens de feestdagen dat ben jij. In een gouden sweatjurk of pailletten jurkje shine jij de hele dag!
![]()
![]()
![]()
![]()
Kidz-Art brengt kinderkleding voor meisjes in de maten 92 t/m 152. Het merk vindt z’n oorsprong in Amsterdam, waar ontwerpster Mary-Ann van Dam kleding maakte voor haar eigen kinderen, omdat ze het in de bestaande kinderkledingcollecties niet kon vinden. Het succes is inmiddels bekend: naast fans in Nederland, België en Duitsland, is Kidz-Art ook verkrijgbaar in Amerika en China. Ik vind het merk een echte ontdekking, supervrolijk en ontzettend leuk voor Benthe!! De rokjes, de jurkjes, het jasje met goudkleurige mouwen, het is allemaal ZO leuk!!
Happy winter girls!
