Make up Factory kende ik voorheen enkel van hun mooie make-up, maar het merk komt nu ook met een product speciaal voor je benen. Nu de rokjes en jurkjes weer aan kunnen maken we ons vaak druk om onze witte benen. Ze hebben nog niet veel zon gezien en kunnen dus een handje geholpen worden om een mooi kleurtje te krijgen. Speciaal daarvoor is Make up Factory Satin Leg Finish.
Make up Factory Satin Leg Finish
Make up Factory Satin Leg Finish is een spray die je benen voorziet van een mooi kleurtje en oneffenheden veel zachter maakt. Vergelijk het met een panty, het geeft net zo’n zijdezacht effect. Het is overigens geen zelfbruiner die je moet opbouwen, maar het geeft direct een kleurtje af.
Het product zit in een metalen sprayflacon en heeft een inhoud van 75 ml. Omdat we allemaal andere wensen en een andere huidskleur hebben komt het product in drie kleuren: 05 Beige, 07 Dark Beige en 09 Golden Sand. Hoe hoger het nummer, hoe warmer de kleur. Ik ontving nummer 05 en 07 en ging ermee aan de slag.
Fijn is dat de spray niet alleen een kleur afgeeft, maar dus ook camoufleert. Denk nu niet dat hij meteen hele plekken wegkrijgt, maar kleine oneffenheden zul je niet zien bij het gebruik van Make up Factory Satin Leg Finish. Heb je bijvoorbeeld spataderen, dan ‘verdwijnen’ die hier ook mee. De formule bevat lotusextract, dat zorgt voor een goede voeding van de huid. Zijde-eiwitten geven een fijn zacht gevoel.
Voor gebruik moet je de flacon goed schudden. Je sprayt het direct op je benen en wrijft het egaal en mooi uit. Het beste kun je dit met een tanning handschoen doen vind ik, die hebben een zacht laagje waardoor je een mooie egale finish krijgt. Je voelt dat het product zacht is en een mooie shine achterlaat, net zoals een panty dat doet! Vanuit de spray lijkt de kleur heel heftig, maar eenmaal uitgewreven valt dat reuze mee. Je wast hem makkelijk af met water, dus pas wel op met regen!
Make up Factory Satin Leg Finish is te koop bij diverse drogisterijen en kost €24,50. Ik vond overigens dat de kleuren 05 en 07 dicht bij elkaar lagen. Hoe 09 is durf ik je niet te zeggen.
Hoe maak jij je benen klaar voor een rokje of jurkje?
– Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf –
written by