Dat bloemengeuren weer helemaal terug zijn van weggeweest mag wel duidelijk zijn. Alle grote parfumhuizen komen dit voorjaar met heerlijke bloemige en romantische geuren. Zo ook Elie Saab. Het merk lanceerde eerder al vier mooie varianten van de geur Girl of Now en daar komt nu een vijfde bij; Elie Saab Girl of Now Rose Petal met jawel…rozen!
Elie Saab Girl of Now Rose Petal
Het leuke aan (beauty) blogger zijn is dat je geregeld de leukste verrassingen thuiskrijgt. Zo ook deze nieuwe geur, want hij kwam als verrassing met de post mee. De nieuwste Elie Saab Girl of Now Rose Petal geur is deze maand pas gelanceerd en dus gloedjenieuw. De geur is lekker casual, maar ook heel discreet, vrouwelijk en modern. Hij doet romantisch aan door het bloemige effect. Wanneer je je ogen sluit bevindt je je in een prachtige bloementuin, genieten!
De verpakking

De geur komt in een super vrolijk doosje. Het is lichtblauw met allemaal bloemen erop en bevat gouden details. Het is lekker luxe, maar ook fris en vrouwelijk, precies wat deze geur uitdraagt. Dan de flacon, want die is prachtig. Het ontwerp is echter niet nieuw, want de vier voorgangers van deze geurencollectie hebben hetzelfde ontwerp. Dit keer zijn de bloemblaadjes roze, wat natuurlijk bij roos hoort. Ook het parfum zelf (de vloeistof) is roze, romantisch! Ik vind het ontwerp echt te gek en hij staat supermooi op je badkamer te shinen!
De geur

De geur is heel zacht, alsof er een bloemendeken over je heen valt. Ik hou normaal niet zo snel van bloemengeuren, maar deze heeft wel iets bijzonders. Er zit namelijk een tikkeltje pit in van peper en warmte van cederhout. Laten we beginnen met de topnoten, want deze bestaan uit Sichuan peper, mandarijn en roze perzik. Dit maakt het begin lekker zoet. De hartnoten bestaan uit magnolia, waterlelie en rozen trio, waardoor je echt dat bloemige geuraspect krijgt. De basis wordt gevormd door cederhout, cashmeran en eikenmos wat zorgt voor een warme sensuele basis die de hele dag blijft.

Elie Saab Girl of Now Rose Petal is voor mij een geur die ik niet elke dag zou dragen, maar wel eentje die zich perfect leent voor speciale aangelegenheden. Natuurlijk is hij wel bestemd voor alle momenten van de dag, maar mijn keuze hierin is meer gebaseerd op het feit dat ik normaal van andere soort geuren hou. Hij is zeker lekker, dus hou je van bloemige en romantische geuren, dan kan dit zomaar jouw nieuwe favoriet worden. De geur is verkrijgbaar in 3 inhoudsmaten. 90 ml. kost €126,-, 50 ml. €97,- en 30 ml. €67,-. Hij is vanaf deze maand verkrijgbaar bij de luxe parfumerie en online te bestellen via diverse webshops zoals www.parfumdreams.nl.
– Dit artikel bevat producten die mogelijk zijn gemaakt door een merk/bedrijf –

written by